1. 1.
    Cuma akşamı saat 20:00'da başlayacak ve türk telekom stadyumunda oynanılacak olan maç.
    5 ... ustegmenin postasi
  2. 2.
    Galatasaray'ımızın, Kasımpaşa'yı yamultarak liderliği geri alacağı maçtır. Hemen ardından rusları yamultmamız muhtemeldir.

Edit: ilk ayağı gerçekleşmiş entry'dir.
    3 ... cimbomlu yazar
  3. 3.
    Ne yapıp edip kazanmanız ve rakiplerimizi cuma akşamından strese sokmamız gereken maçtır. Ligin belki de en hazır takımıyla oynuyoruz en ufak ciddiyetsizlik pahalıya mal olabilir. Konsantrasyonumuzu en yüksek seviyeye çıkartıp maçı ilk yarıdan koparmalı ve bir an önce salı günkü Lokomotif maçına odaklanmalıyız.

Şöyle bir 11 bekliyorum. Umarım kazanmayı başarırız. Vurduğun gol olsun cimbomum.

14 eylül 2018 galatasaray kasımpaşa maçı
    3 ... one last chance
  4. 4.
    param olmadığı için gidemediğim maç.
    ... leo nardo
  5. 5.
    Kasımpaşa'nın vasat 6s'ye 5 tane küsküyü vereceği mac.

Kasımpaşa benden sana izin çakabilirsin evet.
    5 -14 ... s h a k t a r v8
  6. 6.
    Bugün saat 21:00'da oynanılacak olan maçtır. Galatasaray'da cezalı belhanda ve takımdan ayrı çalışan maicon dışında eksik yok. Kasımpaşa'da ise bildiğim kadarıyla eksik yok. Bol pozisyonlu ve heyecanlı bir maç olsun ve tabii ki galatasaray kazansın.
    5 -2 ... ustegmenin postasi
  7. 7.
    Kasımpaşa sezonun en flaş takımı bizim için zor olacak ama akşamı heyecan ile bekliyoruz.... Yürüyedur.
    4 ... gezdimgordumyenildim
  8. 8.
    Cimbom'un 4-1 galip geleceği maç.
    16 -4 ... alkolik oldum
  9. 9.
    Maç galatasaray tribünleri dolunca başlayacak.
    14 eylül 2018 galatasaray kasımpaşa maçı
    5 -11 ... forza besiktas
  10. 10.
    liverpoolzedelerin yakından ilgilendiği maç. ya da münihzede mi demeliyim. *
    8 -2 ... saldirayterk