bugün

Tanıdığım herkesi kafa dengi bulduğum zirvedir. Bir daha neden olmasındır.
keyifli saatler geçirdiğim zirve olmuştur. gelen herkese teşekkür ederimdir.
zirvenin özgen'deki ayağıyla ilgili görüntülere ulaşmak isteyenler bana özel mesaj atsınlar.

tanım: "kameramla sözlükte" tarzında katıldığım zirve olmuştur.
iftara katılım listesi şu şekildedir;

(bkz: amd)
(bkz: antistar)
(bkz: berserk)
(bkz: bilinmiyor)
(bkz: burakker)
(bkz: burock_)
(bkz: cirkinordekyavrusu)
(bkz: don santino corleone)
(bkz: faithful lover)
(bkz: montajelemani)
(bkz: rurouni kenshin)
(bkz: salca)
(bkz: sivrisinek)
(bkz: zall)

bu kişilere ek olarak bir de şu an okur olan, fakat sözlük potansiyelini görünce yazar olmaya karar vermiş bir arkadaşımız daha iftar zirvesinde bizlerleydi.

bu kişilere ek olarak özgen'de yawuz kadroya dahil olmuştur. lakin 2 arkadaşıyla geldiği için, aramızda pek duramamıştır ve ayrı masaya geçmişlerdir.

keyifli, güzel bir zirveydi. iyi muhabbet dönmüştür. daha önce ki zirvelere göre birçok yeni arkadaşın aramıza katılması sevindiricidir, devamı gelecektir.
efenim bendeniz faithful loverın da katılarak ortamdaki güzel atmosferi yaşadığı, sorunsuz geçen zirve olmuştur. Önce küçüksaray'da iftar menüleri bir güzel mideye indirildikten sonra gelen muhabbetler yemekleri iyice sindirtmiştir bizlere. Sonrasında bendeniz yanında oturan ünlü uuser zall ile koyu bir muhabbete dalmış, ardından burock ile Orhan Pamuk'un nobelini konuşmuştur *.daha sonra da Salça, montajelemanı *, çirkinördekyavrusuve antistar ın da katılımıyla büyük masada kadro tamamlanmıştır.Küçüksaraydan sonra ise kadronun çoğu Kültürparktaki Özgen Cafe'ye giderekten bir güzel çaylarını yudumlayıp sigara ve nargilelerini tüttürmüştür * **. Akabininde faithful lover montajelemanı üstaddan ve zall'dan uludağsözlüğün kısa zamanda çok şey sığdırdığı mazisinin gizli dosyalarının derinliklerini öğrenmiştir ki oralardan zor çıkmıştır*Son olarak antistar ve çirkinördekyavrusu teee Görükle'den gelen ben ve arkadaşımı Acemler'e kadar arabalarıyla bırakma nezaketini göstermişlerdir ki onlara da burdan selamlar olsundur. Ayrıca bendeniz montajelemanı ve zall ile tanışmaktan büyük mutluluk duymuştur, çok güzel bir zirve sorunsuz sona ermiştir.

Not:Rurouni Kenshin sözlüğe takılmaktan çok, Öss'ye çalışsındır kanımca... *

edit:ulan bunu da eksilediniz ya Allah'ınızdan bulun be...
cok keyifli bir zirve olmustur. sahsim adina ilk zirvemi kazasiz belasiz atlatmanin verdigi huzuru yasiyorum suan*. ambale olup arkadaslarin yazar isimlerini karistirsamda zirvenin sonlarina dogru isimler aklimdaki yerlerini dogru bir sekilde almistir*. ogrencilik hayatini uzatan tek kiside ben degilmisim sozlukte ama sanirim rekor yine bende. ayrica bazi arkadaslari sozluk hayatimdan oncede tanidigimi ogrenmis oldum*. ertelenen hamam zirveside mutlaka yapilsindir ki hamamda yari ciplak halde resimlerinizi cekip santaja malzeme yapabileyim*
zirve'ye gelenleri de yazıyorum gelmeyenler utansın diye.*

amd - tavla da don santino corleone yenip çaylak yapan uuser.*
antistar - evlere servis yapan uuser.
berserk - zirve'nin güzel kısımlarından haberi olmadıgı icin programını yanlış yapan uuser.
bilinmiyor - gelen telefonla cok erken kaçan uuser.
burakker - nickini anlatmakta zorluk ceken uuser.
burock_ - evde çoluk cocuk bekledigi icin özgen'den erken kaçan uuser.*
cirkinordekyavrusu - serviste antistar yardım eden çirkin uuser.*
don santino corleone - zarlarda zall'ın azizlğine ugramış uuser.
faithful lover - sozluk hakkında yeni şeyler öğrenen uuser.**
montajelemani - bizim için bedava fotoğraf çeken uuser.*
pegasusss - bu kimdi ya ? **
rurouni kenshin - bu sefer nickini soylemekte fazla zorlanılmayan uuser.*
salca - zirvelerin şahı koyu beşiktaşlı uuser.
sivrisinek - oyun havası seven uuser.*
yawuz - sonradan katılan uuser.*

ve....

zall - onunla konuştum haberler iyi uuseri.*
bitmiş olan zirve'dir. gelenlere tek tek teşekkur ederim. salca'nın yardımları unutulmayacaktır ayrıca. süpriz konuk zall olmustur.*

zirve ile ilgili goruntuler el altından dağıtılıcaktır, haberinize.

edit : eksi verene selamlar, az once zall ile aynı mekandaydım dikkatli ol.*
birde istanbulda olsa ne güzel olucak dediğim kıskanılası zirve.
evraklar hazır olmadığı icin arabayla gelemiyecegim zirve.** saat 18.00 de zafer plaza'nın üst girişinde durmuş masum masum etrafına bakınan bir genç görürseniz evet işte o ben olucağım yanıma gelin tanışalım.* elinde uludagsozluk yazan bir pankart taşıyan genç gorurseniz evet oda benim.*
bedava kurdan ve pecetelerden kizildereli cadiri kurup, bedava tuzdan ustune kar yagdiracagim, akabinde bedava sudan sel yapip cadiri sel felaketiyle tanistiracagim ve son olarak kucuk sarayin garsonlari tarafindan ozgene kadar kovalanacagim zirve olacaktir. arabalarda bir kisilik yer abosalmasini saglamis olacagim boylece. * bu arada zirveye gelemeyip akli kalan ve zirveye gelenleri kiskanan birisi bu entryleri eksiliyordur. yapmasindir. (bkz: seri eksi oy veren ibne is basinda)
evlilik hazırları içinde olduğumdan ve pazar günü sözleneceğim (bkz: söz yüzüklerinin takılması ve evliliğe ilk adım)dolayısıyla hayli yoğun günler yaşadığımdan dolayı malsef gelemeyeceğim ama aklımın kalacağı zirvedir .böyle denk gelmesi damat tarafının seçimi olduğundan dolayı itiraz hakkımın olmaması yüzünden hayırlı yoğunluk sebebiyle katılamayacağım ama daha sonraki zirvelere kısmet dediğim zirvedir .
araba konusunda yardimci olabilecegim zirve. lakin ozgenden veya corba muhabbetinden sonra kalan organizasyonlara katilamayacagim bilinsindir.
bir aksilik olmadigi surece cirkinordekyavrusu ile birlikte katilabilecegim zirve.
an itibarıyla katılmam kesinleşmiş zirvedir.Uygun olursa, bu sabah bana vereceği habere göre ''uieat'' ın da benimle beraber katılacağı zirve olacaktır ayrıca...
edit:eksile eksile gelmedin tabi ya hemen çamur at zaten
salça nın müthiş programına şapka çıkarttığım, zirve zincirinin ilk halkasıdır. güzelce yemekler yenecek, özgen de çok fena king oynanacak * * , çorbacıda bi güzel işkembe söylenecek * * , akabinde winning de isteyen herkesin eline verilecek * * * ve en sora da hamam da bir güzel keselenip kahkahalar atılacaktır. selam ederim efenim.

edit: oha lan, bu nerene battı da eksiledin şimdi? salça yı ben de severim olm laf falan sokmadım orda merak etme. benim sinir sınırlarımı da zorlama! * *
zirve'ye geliceklerin saat 18:00 da zafer plaza önünde (üst giriş) olmaları rica olunur.ust kapısında olursa hep beraber orda toplanıp zirvenin ilk kısmı olan kucuk saray a gidilecektir.
syda bursa'da olup katılmak istedigini bildirdi sayın seyirciler son gelişme olarak. başlık altına gelmek istiyorum, gelsem ne güzel olur gibi yazı yazanlardan ozel mesaj bekliyorum kesinleştirmeleri icin.

listeden cıkarılan isimler olmuştur, iftar zirvesi bu ben gelmiyeyim diye dusunmeyin sadece iftarla sınırlı olan bir zirve değildir. o gun bursa'da bulunacak herkesi bekliyoruz sonuc olarak.
süprizlerimizde var unutmadan...
oh oh iyi yapıyorsunuzdur ii eglencelerdir.
iftarın yapılacağı küçük saray bursa çakırhamam'dadır. çakırhamam'da bulunan timurtaşpaşa otobüs duraklarının oradan, tophane'ye doğru yol çıkar. bu yola girildiği vakit dümdüz karşıya bakıldığında, küçük saray gözükecektir. kime sorulursa gösterilecek kadar meşhur bir yerdir.

ayrıca bir problem çıkmasına karşılık, isteyen kişiler özel mesaj yoluyla bana yada rurouni kenshin'a ulaşabilir.

iftara gelmeyip, özgen'de devam edecek muhabbete isteyenler katılabilir. zirve sadece iftardan ibaret değildir.
sitesi açılmayan küçüksaray'ın bursa'nın neresinde olduğunu öğrendiğim zaman büyük ihtimal geleceğim zirve olacaktır. Görükle sakini üniversite ahalisi burada merak etmeyin *
çaylaklıktan kurtulursam geleceğim dediğim ve de başardığım için katılacağım zirve.
iftar menüsü fiyatları belli olan zirve.

1 tas çorba
1.5 porsiyon pideli köfte
1 şişe meşrubat
1 tabak tatlı
en çobanından salata
hurma (3 adet)
tuz (sınırsız)
su (sınırsız)
ekmek (sınırsız)
peçete (sınırsız)
kürdan (sınırsız)
kolonya (sınırsız)

bütün bunların hepsi sadece ama sadece 15 ytl.

afiyet olsun..
hafta sonu bursa' da olacagım için katılabilirim dedigim zirvedir. *
programi okuyunca duygu seli yasamama sebep olmus zirvedir.