bugün

normaldir. pek ala meşgul olabilir..
Ya bir mesaja cevap yazarken sevgilinin ikinci mesajı atması nasıl ?
Beyin uçuyor amk, o daha dramatik..
Sevgilinizi bafileyen lavuğun erken boşalma sorunu olmadığını anlamanızı sağlar. Performansı sizden daha iyi diye üzülürsünüz.
Kessin aldatiyor, baska kiza yaziyor, hatta baska kizla sevisiyor ya kessin! diye dusuncelere sebebiyet vermez sanilanin aksine. Ha manyaklar var midir evet vardir, lakin seviyorsaniz zaten boyle mesajlasma sistemini cok kullanmaz, sesini duyarsiniz, mektuplarini okursunuz...
En az 14 dakikadır boşalmayan erkek bulmuştur.
Sevgilin mi var derdin var.

Al bak işte. Mesaj atmıyor diye dertleniyor insanlar. Oysa biz yalnızlar öyle mi mesaj gelirse şaşırıyoruz.
Bir (bkz: 6 ay boyunca mesaj atmayan kız sevgili) kadar koymaz.
normal olandır. insanın işi olamaz mı?
Bunu sayacak kadar nasıl bir saykoluk geçirdiniz lan? Anaaa.
karamsarlığa düşmenize sebep olan durum. neyse ki şimdi mesaj attı da hala hayatta olduğunu anladım.

ya zor durumdaysa, ya korunmaya ihtiyacı varsa? onun yanında olmadığım her an bunları düşünmek beni değil de kimi karamsarlığa itsin.
Kişiyi derin şüphelere gark eder... Tam 14 dakika! Allahım sen koru...

Ya başına bir şey geldiyse? Ya bi çukura düştüyse ve yardıma ihtiyacı varsa? Ya cüzdanı çalındıysa ve hırsızın peşinden koşarken araba çarptıysa? Yere düştüyse ve hastaneye kontrol için gittiğinde beyninde tümör olduğu tespit edilip acilen ameliyata alındıysa? Yoğun bakımdaysa ya da? Başında kimseler olmadan tek başına hastane köşelerinde yardıma muhtaç haldeyse? Bilinci kapalıysa? Elim ayağım titriyor ihtimaller arttıkça...

Aklımı yitiricem 14 dakika ne demektir ya? Polise, jandarmaya, fbi'a, cia'e haber salıcam az kaldı... Paranoyaklık, telaş, şüphe ve sevgi birleşince çok kötü bir sonuç çıkıyo...
E kızım siz ayrılmışınız resmen dedirten dakikalardır. Şuna bak kaç dk olmuş. Dönmez artık o. Evet.
sevgili mi yaptın essy?
14 dakika boyunca sensiz yapan, bütün hayatı boyunca da sensiz yapabilir...

çek ipini, sallandır bu ilişkiyi derim...
Bana günlerce atmadığı olmuştu.
Evet, artık sevgili değiliz tabii.
bu kızdan sana hayır gelmez " dedirtti. altı ayda 45 lira harcadığın ama sana vermeyen kız değil mi bu ? bırak bunu bence !
Bence damat çok bile dayanmış, vermişindir adama 3 öğün tırşık kaçmıştır.
Belki ölmüştür kötü düşünmeyin.

Ya abi cidden dakikaları sayacak kadar ne yaşadınız merak ediyorum.
işi vardır, görmemiştir, o sırada bir şey olmuştur unutmuştur

Kavga sonrasında değilse bence çok dert edinmeye gerek yok, kimse tüm gün telefonun başında değil sonuçta.

Bir de, çok sık olmuyorsa.
14 olsa durursun. 14 değildir o.
Aldatıyor olabileceğine işarettir. 14 dakikada 13 kıza yazmış olabilir. 14. Olarak yedeğe de sizi layık görmüştür. Gurur duymak gerekir.
ilişkinin bittiğini, üstüne üstlük boynuz yediğinin işaretidir. o yüzden fazla şeyapmamak gereklidir bu gibi durumlarda. *