bugün

sonra bi mesaj geldiği durumdur ' ay yemek yiyodum. '
bıraz huzur ıstemıstır.
Muhtemelen oyundadır. Oyununu sikeyim tepkisini alır.
14 dakika boyunca sevişebilecek az sayıda erkek vardır. rahat olmak gerekir. onlara denk gelme ihtimali düşüktür. muhtemelen diziye dalmıştır.
çok afedersiniz ama başka kucaklarda hoplatıldığına delalet eder.
4 senedir atmamasındanda iyidir vesselam. beterin beteri var sözlük.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
-aşkımm? (14:05)
+....
-sevgilimm? (14:08)
+....
-canımm? (14:10)
+...
-bitanem tuvaletteysen bir kere, yemekteysen iki kere çaldır? (14:15)
+.....
-aşkım merak ediyorum bak 14. Dk ya girdik? (14:19)
+...

- neyse hande yi arayım ben en iyisi, yedekte tutuyodum ısınmaya başlasın kerata.

-alo. şanslı köpek yavrusu seni, yine 4 ayağının üstüne düştün hadi bakalım*
için içini yer,kalbin sıkışır aklına geldikçe.kötü bir histir
uzaylılar bile kaçırmış olabilir. insan sevince her şey ihtimal dahilinde.

vesselam...
(bkz: tuvalete gittim gelicem)
dota oynuyordur.
ipnelikten başka bi şey değildir.
akabinde "nyse sn mşglsn glba .s .s .s" şeklinde bir cevapla karşılaşılabilinecek bir durumdur.
bi sevgilinin olmasına sukredilecek durumdur. 14 dakika neymis lan.
Ishal olmuş olabilir.
büyük bir insanlık dramıdır. Oha lan 14 dakika boyunca atmadı mı mesaj yuh kesin sikiyorlar kızı hacı başka açıklaması olamaz. Bir kız 14 dakika boyunca kafa sikmemisse ya ölmüştür ya da sikişiyorlardır af edersiniz. 14 dakikada kriz çıkıyor adam ölüyor lan.
216000. dakida olmuş yalan değil tam 5 aydır hatundan bir mesaj alındı yazısını göremiyorum telefonda..
ne kadar da şanslı olduğunun farkına varıp, el açıp şükredilmesi gereken durum .. bunların birde değil 14 dakika; 14 gün, hatta 140 gün unutanları mevcut.
Kesin tuvalettedir efendim. Ben bunlarin 20 dakkada anca çıkanını tanıyorum.
yanında arkadaşları veya akrabaları olabilir muhtemelen görmemiştir.
(bkz: 14 dakika geçtiği halde sevgilinin boşalmaması)
"tam 14 saat oldu, telefonum hiç çalmadı" diye ateşlenen erkeğin başına gelen daha kötüdür.
dohuz saat gırk dakika önce şangay'a giden yarimin beni aramaması sebebiyle daha atarlısını yaşadığım durumudur. kafayı yedik lan ailecek, kızın telefonu da çalışmıyor...
Redit: şangay'a gidenlerin aklında bulunsun. Beş yıldızlı otellerde bile wifi olmayabiliyor. Intercontinental'de kesinlikle yok.
14 dakika, sekse ba$lama ve önsevi$me az tutulması durumunda biti$i, gayet tatmin edici bir süredir.