bugün

şu benfica'yı kartalspor bile yenerdi fener iki maçta da yenemedi açık ve net.
fb'nin maximum gücünün benfica'ya yetmediği maçtır.
bu seviye başka arkadaşlar. isterse 100 bin taraftar olsun kadıköy'de. adamlar koyar geçer.
Dün buradan ilk yarısının kesin berabere biteceğini söylediğim maç. (bkz: #40042780)
ALi Koç'un attığı gollerle 90+4'te Fenerbahçe'nin öne geçerek tur attığı maç.

Koç holding len amg.
seri bursa hakemini getir kardeş, takım kurudu.
(bkz: #40004494) ben demiştim demeyi sevmem ama mesele futbol olunca sorun belli zaten.
(bkz: var yoksa fener de yok)

neredesin ey halil umut kardeşim. sen yoksan her şey eksik.

vermediler benim kanaryama uydurma bir penaltı, yediler hakkını. *
Ffp nin en guzel örneklerinden bir mac.

Borc icinde bir kulübün kisir kadro ve transferiyle ancak bu kadar olabildi.

Benfica iyi takim, haketti.

Bu takima 2-3 sene sabir gosterilmeli. Iyi seyler olacak. Tranfer yapabilirler mi bilmiyorum ama acilen 1 stoper ve 1 oyun kurucu lazim bu takima.

Guilanoyla, alperle, neudsterle, soldadoyla, topalla olmaz bu isler...

Umarim uefa'da iyi yerlere gelirler.
böyle futbol olmaz, yazıklar olsun.. ülkemiz için çok önemli bir maçtı. mutlaka kazanmalıydı ebedi dost fenerbahçemiz.. maçı izlerken 98 yaşındaki nenem televizyondan gelen sese odaklanmış, döndü dedi ki; maçta kadın mı var fenerbahçede? o kadar adamın temposuna nasıl ayak uydursun o dedi..

dedim nene, elif erkek.. ama haklısın ortasahada hello kitty’yi oynatmalıydı. hem hello kitty’siz kadroyla maça çık hem de.. neyse ya yazıklar olsun..

rahat ol ebedi dost fenerbahçe.. 15 milyon euro’n emin ellerde.

hahahahahahhaahah

ally moç lem, sıra bizde lem.
Aslında türk takımı olarak Fenerbahçe demek istiyorum ama o kadar seref yoksunu oluyor ki bazen utanıyorum kendimden.

Ama
elbette ki fener diyorum şerefli bir Beşiktaş lı olarak.

Daima türk takımları...
Kimse kusura bakmasın rica ederim.
fenerbahçe nin 1-0 geriden gelip 1-1 yaptığı müsabaka.. sen ne büyüksün be fenerbahçe.

açık ve net evet.
fb benfica'yı eleseydi, paok - moskova galibini de kesin elerdi. şampiyonlar ligi play ff turu buydu aslında.
ama boru değil bu. benfica amk.
Bu sene de tek eğlence yine fenevbahçe.
Yine tersten sapladılar.
çervi denilen boşun her atağın içine ettiği maç açık ve net.
Yazdıklarımla Alper'i düzelttik ama bu Isla'yı allah bile düzeltemez.
Volkan demirel'in kontrolünde benfica golü atmıştır ama devre bitmeden alper durumu eşitledi.
Umarım fenerbahçe turlar.
Vurduğun gol olsun Fenerbahçe.

Beşiktaşlıyım ama ali koç’u seviyorum o yüzden fenerbahçe.
maçın başında benfica'nın penaltısını vermeyen hakem hiçbir şey olmamasına rağmen ilk yarıya 3 dakika uzatma verdi bana garip geldi bu durum açıkçası benfica doğranıyor açık ve net.
cervi denilen bir adamın sol kanadı otobana çevirdiği maçtır.
Forvette Alper'i gören stoper arkasına bile bakmadan öne doğru oynar,hava hakimiyeti yok,teknik kapasite ehhh,senede 3 gol atar biri de bu maça denk gelmez diye düşünür.
Lan bu takımın başına cocu gelmedi mi aykut hoca klübede saklanıp taktik mi veriyo arkadan bu takım halâ yarak gibi amk.
Cocu’nun ekibinde Aykut döneminden kalma birileri mi var ?!
Aga sen eleme maçlarına forvette Alper ile çık sonra nerde Şampiyonlar Ligi de aq.. az biraz gerçekçi olun. Aziz istifa.
Onu bunu birakin da simdi biz kaç milyon avro alacagiz.
Not gs.
güncel Önemli Başlıklar