1. 1.
  Olay şanlıurfa piazza şubesinde geçti. adamlar 9 aralıkta alınmış 4 günlük bilgisayara biz bunu değiştirmeyiz dediler, servise yönlendireceğiz diyorlar. Buyur gönder diyorsun sistem yok Cumartesi gel diyorlar, itiraz edince kart verip bu numarayı arayın sistem gelmişse gelin deriz diyorlar, müşteri hizmetlerine kayıt açıyorsunuz konuya sinirleniyorlar biz öyle demedik ilgilenmeme durumu yapmadık diyorlar, sonra başka biri ertesi gün öğleye kadar gelin bugün gönderelim diyor, gidiyorsunuz kaydı alıyorlar sonra da bugün gönderemeyiz en iyi ihtimalle yarın olmadı pazartesi diyorlar ama böyle dememiştiniz, net konuşmuyorsunuz deyince. arayan kişi size hak verirken konuyu müşteri hizmetlerine taşıdığınız için sinirlenen çalışan size bağırmaya başlıyor, biz sizi aramak zorunda değiliz zaten, her şeyi yanlış anlıyorsunuz, bıraksalar dövecek şekilde sizi azarlamaya ve size bağırmaya başlıyor. konuyu bu şekilde mediamarkta bildireceğinizi söylediğiniz zaman yapmazsan adam değilsin tarzında sizden mi korkacağız deniliyor. bunu yapan adam da sıradan bir görevde çalışmıyor. mediamarkt müşterisini mağdur eder bir noktaya kadar anlarım da bir firma müşteriye bağırır mı hakaret eder mi anlamak mümkün değil. konuyu sözlükdaşlarım siz değerlendirin. urfada bir sürü saçma şey ile karşılaştım hadi dedim yapan eğitimsizdir, iyi kötü bir ünvanı olan kurumsal firmada çalışan biri bile sizi dövecek gibi davranabiliyor bu şehirde.
  1 ... the longest journey
 2. 2.
  ara sıra yaşanan rezalet.
  vatan bilgisayar tercih ediyorum ben, çalışanları hem samimi hem ilgili. satış sonrası hizmetleri de mağazanın içinde gerçekleştiği için süreci yakından takip edebiliyorsunuz.
  -1 ... poetaster
 3. 3.
  Ortamı kızıştırıp içeri polis çağırmaya kadar ilerletmek şart.

  içeri polis sokacak eşşeklik yapan çalışanı da barındırmazlar.

  Bazen gaddar olmak gerekiyor.

  Yahut tüketici hakem heyeti kanalıyla sorun çözmek de etkilidir.
  1 ... raduyev
 4. 4.
  Şanlıurfa dan sonrasını okumadım.

  Şanlıurfa ve ilçelerinde hangi sektöre gidersen git işini düzgün yapan birini bulamazsın. Bunu bizzat deneyimlediğim için söylüyorum.
  1 ... dandanakandadamdandamaakanadam