1. 1.
  gurbetçilerimizin de desteğiyle, almanya'yı inönü stadyumu'na çevireceğimiz maç. ayrıca beşiktaş'ımızın grupta ki son maçıdır.
  3 ... salca
 2. 2.
  gruptaki maçların gidişatına göre önem kazanacak olan maç..
  1 ... nomercy_
 3. 3.
  beşiktaş'ın gruptaki en zor maçlarından biri, belki de en zorudur. beşiktaş taraftar desteğini arkasına alacak olmasına rağmen, kanımca, leverkusen bu grubun en güçlü takımlarından biridir. zor maç olacaktır.
  1 ... insomniac
 4. 4.
  beşiktaş 'ın berabere kalması halinde bir üst tura cıkmasını sağlayacak karşılaşma.
  1 ... peter pan
 5. 5.
  leverkusen'in ölüsünün bile kazanacağı maçtır. bu bir gerçek sevgili beşiktaşlılar, duygusallığı bir kenara bırakıp düşününce. schneiderli, ramelowlu, juanlı leverkusen'den puan almak hayaldir. zaten sadece ismiyle bile bu maçı rahat alır.
  -8 ... real betis
 6. 6.
  önceki üç maçta nerdeydi acaba schneider, ramelow ve juan zirzopları diye merak uyandıran, kesin puan alacağımız maç olacaktır...

  (bkz: buraya yazıyorum)
  2 ... phyxius
 7. 7.
  beşiktaş'ın kader maçıdır. uefa'daki kaderi bu maçla belli olacaktır. 1 puanın yeterli olması iyi bir şey midir kötü bir şey midir bilinmez *, ancak bayer leverkusen'in beşiktaş'tan üstün bir kadrosu olduğuna inanmıyorum.

  önce inanmak lazım, gerisi sahada belli olur zaten..

  (bkz: ölümle yaşamı ayıran çizgi)
  1 ... insomniac
 8. 8.
  karakartalın, gurbeçilerimizin desteğini arkasına alarak uçması gereken maç.
  1 ... goxel
 9. 9.
  beşiktaş'ın şampiyonlar ligi'nin en güçlü, daimi takımlarından biriyle oynayıp kaybedeceği maçtır.
  -3 ... real betis
 10. 10.
  beşiktaş şampiyonlar liginde oynuyor da biz mi bilmiyoruz acaba yoksa leverkusen mi şampiyonlar liginde oynadığını zannediyor diye düşündüm şimdi ama geçti hemen... *
  2 ... phyxius