1. 1291.
    14 şubat
    ... teflon
  2. 1290.
    14 şubat

biricik aşkımla geçirdik bu günü. allah, bana bakmayan kızlara vicdan versin.
    2 ... kor kursun
  3. 1289.
    cüzdanımı kaybettiğim için çekirdek çitleyerek geçirdiğim gün...
    3 ... hijyenick
  4. 1288.
    Bu günü ortaya çıkaran kapitaliste kolumu sokmak istiyorum.
    1 ... fyodor paskevich
  5. 1287.
    Evlilerde çok da olmazsa olmaz olmayan, nişanlı ya da sevgili edinmiş gençlerin özellikle önemsedikleri yapay bir gün. Tüketimi tetikleyen özel günler içerisinde yeri ve önemi artmakta.
    ... sizi daha sonra arayacagiz
  6. 1286.
    Sıradan bir gündür.
    ... lrichiel
  7. 1285.
    sanki yalnızlığımızı hatırlatmak için ilan edilmiş gibi, uğursuz bir tarih. anneler/babalar günü anne/babası olmayan ya da vefat etmişe, sevgililer günü yalnıza eziyet. önemsediğimden de değil hani. insanın gözüne sokulduğundan unutmanıza imkan olmuyor. bence bugün daha güzel; 15 şubat sevgililer dünü.
    4 ... umutsuzlar parki
  8. 1284.
    Bu gün az kalsın birine aşık oluyordum Allah korusun Eros dolanma ortalarda cocugum.
    ... vamio
  9. 1283.
    Doğum günümü çiçek böcekle kutlayan arkadaşlarıma bu ince düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sayelerinde Evdekiler senin sevgilin mi var diye başımdan ayrılmıyorlar. *
    1 ... haramsavar kadin
  10. 1282.
    iş yerimizdeki muhabbetin sebebi olan ünlü gün.
    muhabbetin kahramanları ablamız 15 yıllık evli, abimiz 10 yıllık evli.

ablamız:aaa bugün 14 şubat.
    abimiz : vallahide billahide 14 şubat. şükür.

yeni yetme grubu olan bizler birbirimize baktık.vay beee dedik aramızda. sonra onlara dönüp sorduk
    -eee napcanız, planınız ne?

abimiz-valla abicim hemen çocuğun okul ödemelerini yapcam.
    ablamız-evin taksitini faturalara harcamıştık.

yeni yetmeler grubu dumur olduk. en cesur olanımız abi bugün 14 şubat??? dedi tekrar.

abimiz: evet abicim evet. yarın ayın 15'i maaş günü.

evet dostlar, imkanı olan bugünü dilediği gibi yaşasın. nasılsa gelecekte bir gün, ayın 15ini iple çekerken mutlu olunan bir gün olacak sadece.
    3 ... nanautzin