1. 151.
    14 şubat sevgililer günü
    9 -1 ... dont stop believing
  2. 152.
    şu ana kadar yazılanlara bakılırsa çoğu yazar yalnız. sanki yalnızlık kötü bir şeymiş gibi tasvir ediyorlar.
    bence yalnızlık üreticiliği tetikler. üreticilikten anladığınız şeye göre değişir tabi.
    2 ... bay sakal
  3. 153.
    An itibariyle şahsımı depresyona sokan gündür.
    -1 ... nonamee
  4. 154.
    Muhtemelen hayatım boyunca yalnız gireceğim bu güne.
    3 ... rkss
  5. 155.
    14 Şubat Sevgililer Günü, tarihte rahip Valentina zina eden gençleri savunduğu için devleti tarafından asılmıştır.O günden bugüne bu hıristiyan adet ve geneleklerini bizim gençliğimize kakalamışlardır.
    Ey gençler!.
    Bu sevgililer gününde, menfaatçı kapitalistleri israf ederek sevindirmeyin.Eğer, Allah katında sevap işlemek istiyorsanız bir fakir çocuğunu bulup onu giyindirip bir de onun eline harçlık vererek daha makbule geçecektir.Bizim böyle akıllı ve şuurlu gençlere ihtiyacımız var.Bu sevgililer gününü unutturmaya çalışınız.Kapitalist menfaatçıları sevindirmeyiniz.Bunlar hiçbir zaman garip gureba, fakir fukarayı sevmezler, onları giydirmezler, doyurmazlar.Hem sonra onları daha da zengin etmeye çalışmayın.Paranızı hayırlı işlere harcayın.Sevap işlemede birbirinizle yardım edin! Çocuklara ve kendi akranlarınıza iyi bir örnek olmaya çalışın ki esas mutluluk ondadır.Deneyin ve tecrübe edinin.
    14 şubat sevgililer günü
    6 -1 ... verygoodman34
  6. 156.
    Sikmişim 14 şubatı.
    1 ... ampirikolar
  7. 157.
    Sene 2011. 14 şubat sevgililer günü mevlid kandiline denk gelmişti. Yani 3 x (tüm günahlar) şeklinde bir geceydi. O günden sonra diğer sevgililer günleri bana çok anlamsız gelmeye başladı.

Peki o gün bu kardeşiniz ne yaptı??? ;)))))))))))

Babasıyla yatsı namazına gitti.

Ne bekliyordunuz zındıklar?
    6 ... fanta diye biliyorum ben
  8. 158.
    Bu gençlikte hakikaten ruhi bir boşluk var.Bunu tatmin etmek için her yolu deniyorlar.14 Şubat Sevgililer Günü haram ve israfların işlendiği bir gündür.Yazık ediyorlar kendilerine...
    2 -1 ... verygoodman34
  9. 159.
    Elif diye bir kıza;

Allah biliyor, tertemiz sevdim seni.
    4 ... reddevil11
  10. 160.
    Yıl boyu sevgilim olsa bu gün olmaz. Kızı üzerime zimmetleseler bu gün olmaz. Her gün olur bu boktan günde olmaz. 14 şubata sevgiliyle girsem güneş batıdan doğmaya başlar, orta doğuya barış ve huzur gelir, türkiye gayrisafi milli hasılası dünyada ilk 3 e girer, adalet anadoluda vuku bulur, garibanın güzü gülür. Yani imkansız bu günde sevgilimin olması.

Kaç yıldır bu uğursuz güne az kala ilişkim kalmıyor. Kapitalist sistem, ensendeyim aslanım, hadi bakim.
    5 ... pehlivanoglu x