bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yaklaştıkça herkesi anlamsız bir telaşa kaplayan anlamsız bir günün yarattıkları.
    bir çok çeşit insan halini ortaya çıkartıp insanların aptallığını ortaya koyar ayrıca.

- "14 şubat yaklaşıyor sevgilime ne hediye alsam" diyenler.
    - "14 şubat'a yıllardır yalnız giriyorum" diyenler.
    - "14 şubat'ta bir gün önce x'den ayrıldım" diyenler.
    - "14 şubat yaklaşıyor sevgili bulmam lazım" diyen kelimelerle anlatılamayacak düzeyde gerizekalı olan insanlar.
    - 14 şubat'ta sevgilisi olmadığı için mutsuz olan boş bünyeye sahip insanlar.
    - sevgilisine sadece 14 şubat'ta bir güzellik yapan gerizekalılar.
    - 14 şubat'ı yalnız geçirmemek için bir kızın ya da bir erkeğin duyguları ile oynayan gerizekalı hötöröfler.
    - 14 şubat'ta sevgililer günü dolayısı ile ağlayanlar.
    - 14 şubat'ta sevgilisi ile ayrıldığı için o günü lanetleyen çirkin burunlu abüzürüdükdüf beyinsiz cadılar.
    - kavgalı olupta 14 şubat dolayısı ile barışan çiftler.
    - araları bozulupta 14 şubat'tan sonra ayrılalım bari 14 şubat yalnız geçmesin diyen çiftler.

ve daha sayabileceğim nicesi olan niteliksiz insanlar yüzünden var olan saçmalık.

kişisel olarak değinecek olursam. tam 5 adet 14 şubat'ı sevgilim var iken geçirmişim.
    4 tanesini aynı kişiyle geçirdim. fakat o günü hiçbir özel noktaya koymadım. karşı tarafta koymadı.
    ne o gün için plan yaptık ne de birbirimize hediye aldık.
    kişisel bakış açısı tabikide. kutlanılabilir eğlenilebilinir. sevgili ile güzel vakit geçirmek mutlu eder bunuda bir bahaneye bindirmek insanın yüzünü güldürür tabi.

ancak, bu olayı çarpıtıpta saçma sapan şekillerde davranmak. kocaman bir saçmalıktır.
    14 şubat saçma değildir. 14 şubatın saçmalığı vardır. onuda saçmalaştıran saçma insanlar mevcuttur.
    3 -1 ... mevtai
  2. 2.
    anneler gününü annesiz, babalar gününü babasız, geçiren insanlar varken koymuşum 14 şubata net.
    6 ... falchatha
  3. 3.
    bu ülkede çocuk işçiler varken, kocası tarafından çocukarı göz önünde öldürülen anneler varken, kuzeni tarafından tecavüz edilip öldürülen kızlar varken ve evet sizlerinde bildiği,gördüğü birçok şey varken sokuyum sevgililer gününe demek istiyorum. yoksa bu entry ağlatacak bir hal alacak.
    1 ... kalk kiz bi cay koyda icek
  4. 4.
    14 şubatınızıda sikeyim mıç muç saçma aşk zırvalıklarınızıda sikeyim. Ya bişeyi de abartmayın şu amk yerinde ya. Vatan computer dan tutun bizim mahalledeki kaynakçı usta bile sevgililer günü indirimi yapıyor ya siz kafayı mı yediniz noluyor amk. Yok anneler günü yok babalar günü taşaklar günü. Siz sevgilinizi annenizi babanızı sadece size verilen 1 gün mü seviyorsunuz senede. Sevgiliniz 1 gün mü özel sizin için. Ya eğer adam gibi seviyorsanız 365 gün sevgililer günüdür insana. Ben her 14 şubat yaklaştiginda hediye zirvaligini yasamak istemiyorum. Almiyorum hediye falan sikerim hediyenizi. Ben sadece canim istediginde sevgilime hediye alacam.
    Sevgilim olmadigi icin de bunlari yazmiyorum sevgilimden yeni ayrildim ama 10 sene oncede boyle dusunuyordum. Hadi şimdi gidin kandirin birbirinizi.
    2 -1 ... kuscubasi sezer
  5. 5.
    bakıyorum da bütün çirkinler toplanmış ağlıyor ahqha.
    ... organik troll