1. 1.
  anneler gününü annesiz, babalar gününü babasız, geçiren insanlar varken koymuşum 14 şubata net.
  6 ... falchatha
 2. 2.
  bu ülkede çocuk işçiler varken, kocası tarafından çocukarı göz önünde öldürülen anneler varken, kuzeni tarafından tecavüz edilip öldürülen kızlar varken ve evet sizlerinde bildiği,gördüğü birçok şey varken sokuyum sevgililer gününe demek istiyorum. yoksa bu entry ağlatacak bir hal alacak.
  1 ... kalk kiz bi cay koyda icek
 3. 3.
  14 şubatınızıda sikeyim mıç muç saçma aşk zırvalıklarınızıda sikeyim. Ya bişeyi de abartmayın şu amk yerinde ya. Vatan computer dan tutun bizim mahalledeki kaynakçı usta bile sevgililer günü indirimi yapıyor ya siz kafayı mı yediniz noluyor amk. Yok anneler günü yok babalar günü taşaklar günü. Siz sevgilinizi annenizi babanızı sadece size verilen 1 gün mü seviyorsunuz senede. Sevgiliniz 1 gün mü özel sizin için. Ya eğer adam gibi seviyorsanız 365 gün sevgililer günüdür insana. Ben her 14 şubat yaklaştiginda hediye zirvaligini yasamak istemiyorum. Almiyorum hediye falan sikerim hediyenizi. Ben sadece canim istediginde sevgilime hediye alacam.
  Sevgilim olmadigi icin de bunlari yazmiyorum sevgilimden yeni ayrildim ama 10 sene oncede boyle dusunuyordum. Hadi şimdi gidin kandirin birbirinizi.
  2 -1 ... duygusal masturbator
 4. 4.
  bakıyorum da bütün çirkinler toplanmış ağlıyor ahqha.
  ... ocus