1. 1.
    ya bak nasıl fenerli olduğumu herkeş bilir. fener dipteyken canhıraş savundum ama böyle şeyler istemiyorum arkadaş. hakemden dert yanmak, futbolcuların gazeteci olması falan. gerek yok böyle şeylere.
    fener ezer, konuşmaz.
    2 ... pilotmont 1
  2. 2.
    https://youtu.be/k6fXPflFPkw
    ... gezdimgordumyenildim
  3. 3.
    küme düşme hattının hemen üstünde olan bir kulüp tarafından adaleti sağlamak için değil ayrıcalık talep etmek için düzenlenecektir, hakemler de insan onlar da hata yapabilir şeklinde bir cevap yeterli olacaktır.
    2 ... penald
  4. 4.
    şimdi biz fenerli olarak kendi takımımıza yapmayın böyle şeyler dedik te, diger takım taraftarları bizi örnek almalı. hemen kendilerine pay çıkarıp, bunu sadece fenerliler yapıyor gibi davranmamak lazım.
    di mi?
    ... pilotmont 1
  5. 5.
    14 şubat 2019 fenerbahçe basın toplantısı
    Toplantıda lazım olur...

Bir çıktısını alın..
    2 -1 ... gezdimgordumyenildim
  6. 6.
    biz aslında manchester city gibi oynuyoruz ama hakemler izin vermiyor tadında toplantıdır. gülmeyi özlediğimiz şu zamanlarda halkımıza ilaç gibi gelmiştir.
    3 -1 ... masklavi
  7. 7.
    Sezon başından beri neredeyse 16-17 transfer yaptığı hâlde 1 transferi tutturabilen babadan torpilli ali Koç’un 28 kasım 2018 kulüpler birliği açıklaması altına imza attıktan sonra yapılması tam anlamıyla fenerbahçe’yi küçük takım hüviyetine sokacak topantıdır.

Çoluk çocuk mu kandırıyorsunuz? Galatasaray çıkıp aslanlar gibi bariz hata yapan veya belli seviyede hatalar yapan hakemlere düdük astırılmalı dediğinde bunu bir türlü algılayamayıp 17 kulüp bir olarak şu açıklamayı yaptınız:

http://www.kuluplerbirlig...-birliginden-aciklama/328

iq seviyenizi 45’ten 50’ye tamamlayıp 5 üzerinden 2 alarak hayatı kotaracağınızı mı sanıyorsunuz?

Biz de biliyoruz Futbol camiası da taraftarlar da çok akıllı insanlardan müteşekkil değil elbette. Ama bu derece işgüzarlık göstererek bu kamuoyu böylesi aşağılanmamalı.

Bu toplantı; “hakemler de insandır onlar da hata yapabilir.” Yazılı açıklamasının altına imza atıp utanmadan “hakem hataları hakkında açıklama yapacağız.” kisvesi altında “bize karşı hata yapan hakemler düdük asmaya zorlanmalıdır.” demektir bir nevi.

Şu ali koç’un kafaya bak. Nasıl da iyice ortaya çıkıyor ki Koç ailesi ve soyadı sayesinde bir yerlere gelmiş. Babanın parasıyla harvard da okumak sizi vezir yapmıyor işte. Ali koç’un iq su 80 falan sanırım.

Şu acizce çabalara bak. Kepazelik resmen.
    2 -4 ... lightsaber