bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Real madrid sadece formasıyla alır bu maçı. Psgliler şampiyonlar ligi kupasına çok aç ancak real madrid farkı kendini gösterecektir. Skor tahminim, 3-1. Haşmetli kralımız ronaldo'nun 2 golü var.
    -1 ... calcio
  2. 2.
    Hoş geldin şampiyonlar ligi.
    Muazzam bir maç bizi bekliyor. Real madrid ve Cristiano Ronaldo'nun çeyrek finale kalamadan turnuvadan saf dışı kalmasını dört gözle bekliyorum şimdiden.
    2 -1 ... one last chance
  3. 3.
    Ne kadar istikrarsız bir tablo ortaya koysa da real Madrid, şampiyonlar ligi farklı bir arena.
    O yüzden, Real Madrid formasını koysa yine de turu geçer.
    1 ... beyinsiz mahlukat
  4. 4.
    paris manchester city gibi takımlar balon a sınıfı takım olduklarından o balonu gerçek bir a sınıfı takım bir gün patlatır ve bu her sene olur. bu sene kısmet real madridimize denk geldi.
    2 ... teist
  5. 5.
    real madrid bu sezon form olarak oldukça düşük, ligde valencia’nın altında 4. sıradalar.

takımdaki doymuşluk, özellikle benzema’nın formsuzluğu ve kadro derinliğinin kısırlığından ötürü onun da alternatifinin olmayışı gibi nedenlerle bu sene real madrid kendisinden beklenileni veremedi.

ama real madrid bir turnuva takımı, son 4 kupanın 3’ünü kazandılar ve buraları oynamayı avrupa’daki tüm kulüplerden iyi biliyorlar.

fakat karşılarında neymar, cavani, mbappe ile rakip kaleyi istila eden bir çekirge sürüsü var ve kendilerinin aksine, ligde 25 maçta 76 gol atan psg sezon genelinde oldukça formda.

ilginç eşleşme, ilginç maç. her iki maçta da bol gol bekliyorum.
    6 ... tsigalko stavridakis
  6. 5.
    psg, bu işlerin fransa'nın dördüncü sınıf takımlarına üç beş sallamakla aynı olmadığını görecektir muhtemelen.
    3 -1 ... bay sakal
  7. 6.
    Real Madrid'in gerçek bir winner gibi oynayıp kazanacağı maç.
    5 ... alkolik oldum
  8. 7.
    tuhaf tuhaf şeyler olmaz ise iddia tabiri ile +7 gol ile sonuçlanacak çift maçlı eşleşmenin ilk ayağıdır. real in ligdeki durumu yanıltmasın kimseyi bu seneki tek hedefleri 3.yıl arka arkaya kupayı kazanmaktır muhtemelen. psg zaten ortada adamlar azman gibiler..
    8 -1 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    psg'yi destekleyeceğim maçtır.
    ... kivilive
  10. 10.
    Realin psgyi eleyeceğini düşünen romantikler güldürmüştür.
    -1 ... ornitorenkkk