1. 1.
    Kendi kızına karısına yapılsa acaba bu kadar rahat konuşabilecek mi merak etmekteyim.

Ortada gaddarca öldürülmüş bir kız var.
    birisi de çıkıyor yok linç kültürü, yok beyaz türk edebiyatı yapıyor. Bu kız üzerinden.

kendisi elitis takılmaya çalışıp millete elitis diyor.

Haysiyetini sikeyim diyorum başka da bir şey demiyorum.

Buyrun tweet burada.
    https://twitter.com/srkni...s/566593994273345536?s=09
    3 ... hep yer hep bakar
  2. 2.
    Dikkate alınacak bir adam değildir kendisi. Kıytırık bir spot sözlükte ahlaki yozlaşma popülasyonuyla ün yapmış sıradan biridir.
    1 ... kurtcebe noyan
  3. 3.
    elitist demekle saçmalamış olduğu tweet. bunu yapanlar elitist beyaz türkse diğer türkler ne amk.
    ... ekonovich
  4. 4.
    ilgi gösterilmemesi gereken bir adamın yazdığı tweettir. şöyle insanları bir şey değilken göklere çıkaran ergen sürüsünün aq demek istiyorum sadece. ergen sikik piçler olmasa ne yapacaktı bu adam merak ediyorum.
    1 ... arthasmenethil
  5. 5.
    yazıldığı anda aldığı fav sayısı 70. yani yazdığını destekleyenler var. yazık lan valla.
    hunharca öldürülen bir canın ardından insanların içlerinde ki feryadı, sıkıntıyı ,isyanı, buna karşı ne geliyorsa elinden yazıyor çiziyor bay inci kalmış linç kültürü olarak yorumluyor.
    ... geldigimizdeotlaryemyesildi
  6. 6.
    el elin eşeğini türkü çalarak ararın değişik bir versiyonudur. akabinde ateş düştüğü yeri yakar.
    ... kartalbey
  7. 7.
    Ateş düştüğü yeri yakarken birilerin farklı olacağım diye yırtınıp attığı tweettir.

Bunu takip eden adamları ne yapmalı.

Ulan ne mide bulantısısınız siz böyle.
    ... hep yer hep bakar
  8. 8.
    katil, sapık zihniyeti dolaylı yoldan aklamaya çalışma çabaları: tipik aktroll örneği içerikli yazı.
    1 -1 ... comarlarin korkulu ruyasi
  9. 9.
    Bu herif de ayrı bir numune. Teksas da yaşıyor uzaktan avaye estiriyor. Bunları gelsin istanbulda söylesin bakalım noluyor.
    -1 ... flat head