1. 1.
  Gönül kırmamak, kimseyi üzmemek ve sevişebilme ihtimalinizi de sıfıra indirmemek adına geç açtığım başlık. Şüphesiz yabgunuzun yapma ve ya olma diye öğütlediği insan türü. içimden acımayla karışık taşak geçtiğim sözde erkekleri betimlemek, belirtmek ve uyarmak için kullandığım söz öbeği. Dün yani 14 şubat'ta kalitesini ispatlamış sığır sidiği.

  Bir erkek bu kadar düşebilir mi yahu? Hangi erkek sevgililer günü gibi özel bir günü nasıl türk kızı ile geçirmeye tenezzül edebilir? Bu nasıl erkeklik bu nasıl yokluktur. Hacışakir sabunu delip asılsanız emin olun daha şerefli bir eylem olurdu.

  "Keep calm and dont give a shit to a turkish girl in. V.d." diye bir türk atasözü var. Bunu da mı hiç duymadınız? Yazık cidden yazık.

  Kısaca 14 şubat'ı bir türk kızıyla geçirecek kadar düşeceğime gider pattaya'da ladyboy bir filistinliye sakso çekerim daha iyi.

  Size mal dediğim için kızmayın lütfen ama lanet olası gerçek bu. Bu türk kızları değil çikolata , çiçek , hediye vs.. parktan koparılan bir çimen parçasını dahi haketmiyor.

  freeze you later
  3 -2 ... absolute zero
 2. 2.
  14 şubat akşamını sevişmeden geçirmektir. dünyanın en pahalı vajinasını kullanmak böyle bir şey. trip yemek hoşuna gidiyordur bunların.
  1 ... bize de mi caylak
 3. 3.
  babandır.
  6 -1 ... sakatkarpuz