bugün

Bahsedilen eldiven, (bkz: Eylül) romanında geçen eldiven ise manevi değeri yüksektir. Diğer türlü ise hiçbir anlam ifade etmiyor.
görsel

eki eki eki. 62 yaşında olmamdan dolayı bu tip mizah geliştirebiliyorum; mazur görün.
ulan fakir ala ala onu mu aldın bir de adamım diye ortada gezer buu. dua et senden ayrılmadı kız ben sevgilime pahalı bir çantaa ve parfüm aldım çok sevindi bu gece bana vericekmiş çatlayın.
Eldiven alacak parası yok ise şayet kızın yani buna istinaden, sırf ısınması ereğiyle alınabilecek bir hediye olabilir, ama günümüz şartlarında birçok insanın rahatlıkla ödeyip alabileceği bir materyal eldiven, onuda geçtim bunu "bak para verip alıyorum yaaaeae" şeklinde lanse etmeye çalışıyorsa piyasada dehşet ezilir, sevgilisine araba alan mı dersin, gül bahçesini hasat edip sevgilisine sunan mı yani şansı zor ha kız maddi değeri için bu hediyesini severse tabi o hanım kızımızın mallığı oluyor ne yazık ki simple girl oluyor yani,maddi değer verecek kızda tanımıyorum.
şu açıklamayı bana yaptırdığı için kendimden utanmama sebep olan olayın kahramanı.

başlığı açan arkadaş gerçek bir sevgiliyi kastetmemiş, ortada sevgili filan yok cümleyi kuran kendi sap ortamında 14 şubat muhabbeti açılınca sevgilisi olmamasına rağmen ben de bu sene sevgilime eldiven aldım eheuhehue diye takılan bir ergen kardeşimiz.

daha da anlamayan varsa yapacak bir şey yok.
amaç düşünmesi mi yoksa hediyenin değerimi,
dininiz imanınız para olmuş.