bugün

öykü okuma günü nu yalnız geçirecek yazarlardır.
dünya dönme dolap gününde yalnızlıktan eğlenemeyecek olan yazarlardır.
bu ikinci defadır başıma aynı şey geliyor 14 şubattan bir kaç gün önce kız arkadaşımdan ayrılıyorum bu bir işaret olmalı.
14 şubatı önemli bir gün sayan zavallı yazarlardan değilim. insan zaten gönülden bağlı olduğu, sevdiği ve sevildiğine inandığı ile beraberse birlikte oldukları hergün önemlidir. bunu kutlamak için 14 şubatı bekliyorlarsa o zaman ilişki monotonlaşmış sevgi saygı gidip bitmiş demektir. allah'ın bana lutfettiği kadar yalnızım keşke daha yalnız olabilseydim. bana dua edin. daha fazla yalnızlık için.
Bugün sokakta kurbanlik koyun gibi bakan yazarlardir.
en karlısı yalnız geçirecek olan biz.

olum dert yok tasa yok, neyi alacam beğenir mi lan yok.

aslında çok mutluymuşuz lan biz
Niceee mutlu yillaraa dedirten bir yil daha geldi.. ah laanet gunn geberesice guun denilesi birgundur.
kendilerini 14 şubatın kapitalizmin köleliği olduğuna ikna etmeleri gereken yazarlardır.

ben denedim.

hatta evde sloganlar falan attım "kahrolsun kapitalizm" diye.

baya işe yaradı.

ama o gün sevgilileri el ele görünce ne olur bilinmez tabi.
Kalabalık bir yazarlar topluluğu daha.

Dört yıldır hiçbir şevgililer gününe sevgiliyle giremedim hep ilişkim bitti. Benim için 14 şubat lanetli gün...Biriyle girmeye de korkarım şimdi. Böyle iyi.
HEE BENim bu .sevgilim varken de yalnız geçiriyordum zaten. kavgalı falan oluyorduk genelde bu tarihte. hediye alma derdi de olmuyordu.
dünkü elim ayrılıktan sonra high adlı yazardır. Hediyesini de almıştım amk götüme sokarak intihar etmeye calisicam.
koyayım gitsin denilen günü yalnız geçirecek kişi benim.
sevmem vıcık vıcık öyle şeyleri.
görsel
iki tane sevgilim var ben bile yalnız geçiriyorum, fazla şey yapmayın olur bazen öyle.
Ne hediye alacağım diye düşünmek zorunda olmayan yazardır. Net.
şarap ve müziği adamdan saymıyor musunuz ki siz?

kişi bazında konuşursak eğer, benimdir.
lakin müziğim ve mendesim benimle olduktan sonra, başka bir sevgili aramaz bu kalp yanına.
ben değilimdir.

400 tane silah, kader, acı gün/tatlı gün, ölüm /hayat arkadaşına sahip olmak böyle birşey.
sevgililere güvenmeyin, bi hatanizda sizi siktiredip gidebilirler ; ama silah arkadaşı öyle mi ?! sevabınızla günahınızla hep sizinledir. öyle bir ortak paydanız vardır ki, haritada sınır çizgileri olsa da gönüldeki yeri sonsuzluğa uzanır:din, vatan, millet, bayrak, toprak, ortak geçmiş &gelecek, ortak ülkü .. bunlardan büyük aşk/aşık mı olurmuş bee ! ve bizler bu aşkı 1071 den bu yana hergün gizli ya da aşikar kutlarız bu topraklarda bu insanlarla ve dedelerinin dedeleriyle .. inşaallah, torunlarınıntorunlarıyla da..
ayırabilene aşk olsun.
Ben sayılmamdır belki, çünkü konsolum, konsol oyunlarım ve ıvır zıvır stoğumla geçirmeyi planlıyorum o günü. pazar günü malum.
eğer sevdiğim kıza açılmayı bir an önce başaramazsam bu sene de içinde bulunacağım yazarlar grubudur. reddedilme ihtimali de var tabi ki, zaten açılma konusunda cesaretimi kıran tek şey de bu. bir deli cesareti gelir umarım da olumlu ya da olumsuz bir cevap alırım en azından. feci halde dertliyim dostlar.

en kötü ihtimal** koyarım şarabımı, açarım slow bir playlist, bir günlüğüne de olsa uzaklaşırım gerçek hayattan. yoksa dışarı çıkıp da sevgilileri el ele, sarmaş dolaş görmeyi şu anki ruh halim bile acılar içinde zar zor kaldırıyor, o zaman hiç kaldırmaz. psikolojim bozulur iyice.
benimdir.yalnızlık gibisi yoktur.heleki vahşi kapitalizm ile yönetilen dünyada.herşeyin para olduğu bu dünyada yalnızlık en iyisi beyler-bayanlar..
Gorustugum bir bey vardi lakin gorusmeyi kestik. Hos kesmemis olsaydimda beyin abisinin nisani varmis oraya gidicektik. Ki ben bitirelim dedigimde donup bana daha nisana gidicektik dedi. Her iki turlude yalnizmisim yani sozluk
görsel
aralarında benimde bulunduğum yazarlardır.

sıkıntı yok, iyi böyle.
Benim aralarında olmadığım yazarlardır.

Azıcık gözünüz tok, azıcık insanlığınız olsaydı siz de yalnız geçirmezdiniz.
görsel
güncel Önemli Başlıklar