bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    Zamanla yakıt parasindan yaptığı tasarrufla kendini kurtaracak araba almaktır.
    ... bigbadtrip
  2. ?.
    Uzun vadede kemer sıkma planı'na bir örnektir. Ulan o kadar iktisatı okudum, okuyup bilmeyen, anlamayan insanda da biraz akıl olmaz mı yahu ? Hadi ben biliyorum beni siktir et. Sen ne mantıkla az yakan pahalı arabayı satın almaya niyetleniyorsun ki bilader ya? Bizim üst kattaki komsuya da gecen o kadar anlattım, abicim 5 yılda maliyeti fiyatına gelecek diye düşünme yahu, sen tüketicisin, yatırımcı değil! Sanki adamın galerisi var rent a car'cı edasında hesap kitap yapıyor yanımda anasını satayım. Huy işte yapışmış, telefon alırken de daha sonra satarım diye sıfır alan bünye, göbek bağları aynı kesilmiş bunların. Kardeşler.
    ... fhalles
  3. ?.
    mantiksizliktir.

o arabayla yilda edecegi tasarruf maksimim bin liradir yani 50 yil binmesi gerekirki ciddi anlamda tasarruf edebilsin.
    1 ... icindeingilizcegecennicksahibi
  4. ?.
    yok olanı aramaktır ayrıca "senin neyine 130 bin tl'lık araba" dedirtir . illa az tüketsin diye tutturuyosa motoru ele alma pahasına arabaya lpg taktırır ve amacına ulaşabilir .

edit: (bkz: 130 bin liraya düşük yakıt tüketen araba aramak)
    ... lazborghini
  5. 1.
    (bkz: 130 bin liraya düşük yakıt tüketen araba aramak)
    ... teko