bugün

http://img.mynet.com/ha3/y/yusufturhalli.jpg linkinden sıfatsız resmine ulaşabileceğiniz şahsiyetsiz, soysuz yaratık. haber ile ilgili ayrıntı için http://haber.mynet.com/de...67218&date=10Ekim2007
mllyonlarca insanı yasa boğan terörist.. hala aklım almıyor bu vahşeti. en yakın zamanda yakalanıcağını umuyorum; ama öldürülmesin..sağ ele geçirilsin..o 13 fidanın ailelerinin tv haberlerindeki görüntülerini binlerce kez izleme cezası verilsin..

bu adam ölümü bile hak etmiyor..
(bkz: hedef)
birader az gelsene hele denilesi şahıstır.
elebaşlarının 9 ekim 1998'De suriye'Den çıkarılmasına tepki olarak yıldönümünde katliamla intikam alma amacıyla yapıldığı açıklanan saldırıların emrini verendir.
fantazilerime uygun bir terorist.
(bkz: pkk teroristi ile karsilasinca yapilacaklar/#2449077)
Yakında TSK ile gerdeğe girecek teröristtir. Cami duvarına işemiştir. Kurtulma şansı sıfır.
veledi zinadır, varlığı zarardır.
binlerce benzeri gibi çok yakın bir gelecekte yemek yediği kaba sıçmanın bedelini ödeyecek mayası bozuk şerefsizdir.
(bkz: bıyıklı pasif escinsel)
bir hayat boyu babasını aramış, sezercik tadında saldırılara maruz kalmış, sonra babasının dağlarda olma ihtimalini düşünürek dağa çıkmış ama babasını bulamamış şahıstır.
ne yusufu ne turhalı? uyanın artık! amerika, iran, ya da üzülerek sölüyorum ama derin devletimiz verdi bu saldırı emrini. hepsinin sebepleri var ama başka bir başlıkta incelemek üzere şimdilik hoşçakalın.
(bkz: I want to know god s thoughts)
(bkz: the rest are details)
(bkz: ben ermeni değilim ben askerim)
şehit analarının ortasına atılası hayvan köpektir...
tanım: orospu çocuğu.
aynı acıyı onada yaşatsınlar diyesi geliyo insanın öyle hain merhemtsız şerefsize.
mecliste akrabaları vardır.
13 şehidimiz için 13 ayrı bölgesine kızgın demirler basılasıcadır. öldürmek ödüldür bu şerefsize süründürmek gerek..
diğer terörist itlerden farkı olmayan tanımsızdır. o kadar çok şehit verdik ve o kadar çok saldırı haberi izledikki maalesef bunlar bir iki tane değiller.. ayrıca bu dünyada ne yapılsa az gelecek olan ve dolayısıyla allah' a havale edilip bol bol beddua edilen allahsızdır. * * *
kimin maşası olduğunun araştırılması gerekecek yaratık.
hakkında yazılanlara eksi oy veren yaratıkların içinde bulundukları miğde bulandırıcı ruh halini merak etmekte olduğum ve elbet birgün elimize düşecek olan kasap.
#2451973 entryi yazan arkadaşa en derinden selamlarımı iletmekte ve kendisini vicdanıyla başbaşa bırakmaktayım. yazıklar olsun demek de iyi olur bu arkadaşa.
terörist klonu. benzerlerini de temizlemek gerekir. adları değil nitelikleri önemlidir bunların. idamı kaldırmak hatadır işte yurdumda. baştan asacaklar ki apolarını görecekler sonlarının nasıl olacağını.
baş orospu çocuğudur.
suratı bile buram buram şerefsizlik kokan bir it'tir.
güncel Önemli Başlıklar