bugün

amerikanın teksas eyaletinde gerçekleşen alışıldık durum.

sapık kadın cinsel ihtiyacın varsa git yaşıtlarınla hallet, 13 yaşındaki sübyanla ilişkiye girmek nedir.

http://t24.com.tr/haber/1...inden-hamile-kaldi,343258
Bu kadını Hadim etmek lazım. Ne.demek subyancilik.
ilginçtir.
çocuk bu durumdan şikayetçi mi acaba bi sormak gerek diye düşünüyorum.
Bazıları küçük sever.
Bu tarz haberler, Amerika'da NE oluyor diye insanı düşündürüyor.

nedense sürekli bir öğretmen ögrencisi ile kah basılıyor kah fotoğrafları internete düşüyor. Lakin bu sübyancılığa karşı Nasıl oluyor da her daim haberlere çıkmasına rağmen bir önlem alınmıyor? Vereceksin cezayı, atacaksın müebbet hapse. Denetlemeler ile önceden belirlemeye çalışacaksın. 13 yaşında yahu.
Hakikaten acayip.
Edit: düzeltme.
elin gavurunun bile taciz haberleri bir başka arkadaş.
son on beş yıldır bu tür haberler amerikadan sürekli artarak gelir oldu. işin ergen muhabbeti bir yana bu olaylar kadın doğasına temelden ters. bu kadın öğretmenlerin aklından ne geçiyor ki çocuk yaşta ki bu öğrencilerle bir ilişki yaşamaya başlıyorlar? bu öğretmenlerin hepsinin nemfoman olduğunu kabul etsek bile mantıklı değil nemfomanlar hemen herkesle ilişkiye hazırdırlar. ama malum olayların hemen hepsi düzenli bir ilişki şeklinde ve uzun soluklu. gerçekten garip...
Babasının oğlumla gurur duyuyorum dediği olay.
Türkiye de Böyle Öğretmenler niye Yok Lan.Çocukluğumuz Bok gibi geçti.
ben 13 ken neredeydi böyle öğretmenler!?!
Oha o çocuk 13 yaşında mı? Tövbe yarabbi.
On üç yaşındaki çocuğa bak dediğim olay. Ayrıca çocuğun ailesi de destek veriyor, bebek heyecanı yaşıyoruz, demiş.
Yazık.
Öğretmenlik mesleğine kara leke süren insan müsvettesidir. Psikolojik desteğe ihtiyacı olan sübyancı, asosyal, arsız bu tipin acilen kliniğe kapatılması lazım.
Edit: eksileyen şahıs/lar hangi kısım hoşuna/nuza gitmedi, yaran mı var yoksa!.
Çocuğun bıyığı sakalı var amk bu nasıl 13 yaşında. Öğretmen de instagramda falan ünlüymüş.
bu kadın öğretmen sünnet olmayı haketmiş dedirten durum.

(bkz: kadın sünnetine evet)

jashfjkasdhklas.
görsel
kadın olduğu için sübyancılığı görmezden gelinecektir. ikiyüzlü köpekler.
Mide bulandırıcı olaylardan birisi.
Pedofili örneğidir.

Gönüllü veya gönülsüz, 18 yaş altı ile ilişkiye giren yetişkin sübyancı köpeğin tekidir.

irade henüz oluşmuyor o yaşlarda.

Anne baba da çocuklarını (muhtemelen erkek diye) kadının biri harcarken bebek sevinci yaşıyormuş.

Şerefsizler.

Neden? Sikilen (çok pardon) Kadın ya, gözlerinde mağdur oğulları değil.

Oysa ki bu çocuk mağ-dur!

Bunun adı ilişki değil, tecavüz.

Bu kadın hapis cezasını hakediyor.

Allah'ım bir de öğretmenmiş..

(bkz: Ay düşüp bayılıcam)
yeni nesil ayı gibi gelişiyor benden büyük çocuklar var la. enteresan bi durumdur.
Gariptir.

Lan ben 13 yaşında kadın erkek ne onu ayıramıyordum amk.
Libidosu yüksek öğretmenin reşit olmayan öğrencisiyle birlikteliğinden ibarettir.
(bkz: akrep burcu kadını)
görsel
okurken algilama güçlugu cektiğim vahim haberdir.