bugün

Türkiye de karşılaşılabilicek bi durum.
karar mercinin pedofili olduğuna işarettir.
(bkz: adaletin bu mu türkiye)

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=3x5RntIOZag&feature=related
--spoiler--
isyan edilesi facia.
olaydan sonra hatta düğününü yaparlar adliyede bir de yarım takarlar, oldu bitti...
13 yaşında çocuğun rızasına rıza gösteren anlayış mı bu anlayış?
insanlığın ölmesi demektir. türkiye nin gitgide araplaşması ve kürtleşmesi demektir.
13 yaşındaki çocuğu adamdan saymamaktır.
akp'nin kuruluşunu tamamlandırdığı ikinci cumhuriyet'te bu tür haberlere alışmak gerek.
birinci Cumhuriyet bitti; Osmanlı özentisi, güven vermeyen, halkıyla kavgalı, gerici bir ikinci cumhuriyet kuruldu.
bu osmanlı özentisi, yobaz, erkek egemen ikinci cumhuriyete karşı ülkemiz için tek kurtuluşun sosyalist cumhuriyet'te olduğunu görmek ve siyasi, ideolojik her alanda mücadeleyi yükseltmek gerekiyor.
toplumun adalet duygusunu zedeleyen saçmalıktır. hukuka uygun bulabilirler ama adil değildir kesinlikle. kendi rızası bile olsa cezayi ehliyeti olmayan, "çocuk" ne rızasını gösterecek...söz bulamıyorum.
ve bunların hepsi müslüman(!) bir toplumda olur.
(bkz: islam ahlak ve inancının bokunu çıkartmak)
bizim gibi tepkisiz bir topluma verilmiş cezadır.
kendimize gelmek için neyi bekliyoruz ki?
amacı dışında kullanılan vergiler, felç olmuş adalet sistemi, daha neyi bekliyoruz biz yürümek, tepki göstermek için.
22 kasım itibariyle sansür mercii dilediği siteyi yasakladığında da ses etmeyiz biz.
koyun sürüleriyiz yalan mı?
15 yaşındaki kızına tecavüz edilmemiş kanun koyucular ve kanun uygulayıcıların ortak haltıdır, yani bir nevi akraba evliliğinden olma özürlü, yetersiz kanunların meyvesidir.
güle güle ye türkiye!
Türkiye de 13 yaşındaki çocuk, kendi rızası ile sigara alamaz, içki içemez, bara giremez ve evlenemezken nasıl oluyorda kendi rızası ile cinsel ilişkiye girmesi kabul edilebilir bir durum oluyor.
Yargının, 13 yaşındaki çocuğun rızası dediği, eline şeker diye tutturulan...siktir adalet!
yaşanılası topraklarda yıllar geçtikçe aklı başında insanların yaşamaması, yaşayamaması için verilmiş bir kararın haberidir. yazıklar olsun biz insanlığımızı satmışız da beş delikli paraya alanı yok o insanlığın işte! maalesef!
topyekun siyasetçileri, topyekun yasa koyucuları, topyekun bu iğrençleri yerle yeksan etmek lazım ama biz duruyoruz maalesef!
(bkz: insanlığın sonu hayvanlığın başıdır her daim)
tüyleri diken diken eden dehşet verici olay. kesin çocuğu tecavüzlerden daha ağır bir travmaya itmiştir. daha ergenliğinde göğsü kabarmaya çalışan her kıza aşifte kadın gözüyle bakan zihniyetin sonucu. bu rezillikten utanıyorum gel de yargıtayı yargılama.
bizim memleket çoktan normalleşmiş hadisedir.
Yasal boşlukların, suça ve suçluya imkan tanımasından başka bir şey değildir.
Tecavüz başlı başına mide bulandırıcı iken bunu 13 yaşındaki bir çocuğa yapılması çok daha aşağılık bir olay.
Tecavüz eden neden hadım veya idam edilmeli?
Çünkü tecavüzcünün verdiği zarar öncelikle tecavüz ettiği kişinin sonraki yaşantısını bitirecektir.
Özellikle varoş semtlerde ise tecavüz edilen, sonra da tacizlere uğrayacaktır.
En son mekan değiştirecektir fakat o zaman anlayacaktır her şeyin zihnine yer ettiğini ve madem bedenimi taşıyarak kurtulamıyorum ben de ruhumu taşıyarak kurtulurum mantığıyla hareket edip ruhunu öbür dünyaya taşıyacaktır...
Bu insanın ailesi de büyük zor duruma düşecektir, evlatlarının yaşadığı travmalar için uğraşmaları , davalar , dökülen göz yaşları, millete dert anlatmalar , herkesten öğüt almalar ...
Sonuç olarak bir tecavüzcü , tecavüzünü sadece o masum insana değil , masum insanın ailesine ve çevresine de yapmıştır.

Not:Sadece kendimi o insanın yerine koydum ,1 dakikalığına insanın başına neler gelebileceğini düşündüm ve sonra gözlerimi açtım...
c. moğoltayların s. oktayların oturttuğu pış pışladığı hakimler işte böyle karaRlar verir ve mal gibi bakar şaşırırsınız işte.
insan hayatının bile değersiz olduğu bir ülkede "tecavüz" fazla basit bir konu.
"beyler burası Türkiye" diyerek ülkemizde gayet doğal karşılanan bir trajedidir.
yılbaşında taksimde tacizi teşvik eden bir çalışmadır.
be ahmak,13 yaşındaki kız nasıl kendi rızasıyla birlikte olmak istesin,13 yaşında lan o.beraber olmanın anlamını biliyor mu,bi onu sorsana sen ona.anal sexi bilip,bekareti bozulmasın diye anal sexi istemiştir.canının yanmasını hiçe sayarak,o var bi de.
kız bütün bunların farkındaydı abicim.biliyodu yani.
o 28 kişinin o kızdan daha büyük kızları vardır,ellerini nasıl sürecekler onların saçlarına,onu merak ediyorum asıl.nasıl dokunacaklar çocuklarına.
yazık.
adalet sisteminize sokiyim,ne de olsa o tecavüz edenlerin arasında devlet memurları da var,şimdi memurları kim kirleticek,kız zaten çekmiş acıyı.
insanlığınız öldü be,bari o ölmeseydi.
neden şaşırmadım acaba dememe sebeb olmuş hadisedir. merak ettiğim bu kararı verenlerin vicdan kelimesinden haberlerinin olup olmadığıdır.
7 yıl sürmüş bir dava olursa böyle saçmalıklar olur. en fazla 3 celsede bitmesi gereken dava. o kadar referandum yapıldı cart yapıldı curt yapıldı ama hala yargıda değişen bir şey yok. insanların kafasını değiştirmediğin sürece istersen bin tane referandum yap yine de bu rezillikler devam edecek. yargı reformunu tepedeki koltuklara "demokrat" yargıç yerleştirmekle olmayacağını hızlı ve insanı tatmin eden bir yargı sisteminin kurulması gerektiğini anladıkları gün yapacaklar.
satışının olduğu bazı ülkeler listesine girildiğini görmemek .