bugün

insanın türk olmaktan utandığı günlerden biri.

amasya'da bir kız çocuğuna dayısı 2 yıl tecavüz etti, daha sonra komşulara ve bir bürokrata pazarlandı. allah belanızı versin.

http://www.hurriyet.com.t...ndem/17830427.asp?gid=381

edit: rica ediyorum oylamayın bu entryi, oylanacak bir şey yok burada.
(bkz: insan olmaktan utanmak)
dünyanın neresinde olursa olsun, insanlığın bittiği nokta olarak adlandırılacak hadise.

o değil de, memleketimi bu haberle mi tekrar hatırlayacaktım.
--spoiler--
Din ve ahlak bilgisi derslerinde, ankebut suresini ezberletmeye kalkacağımıza çocuklarımıza başka şeyler öğretmemiz gerek. cinsel konuları birbirlerinden öğrenen çocukların sokak kedilerinden bir farkı kalmıyor. göründüğünden çok daha fazla olan ensestin önlenebilmesi için kafafalarınızı kumdan çıkarın.
--spoiler--
13 yaşında bir kızı olacak birilerinin,
ara ara eve elinde para ile gelecek,
bilmem kim veriyor diyecek,
anne baba olarak oralı olunmayacak.

çocukların başına gelen her kötü olayda olunduğu gibi,

suçlu veya mağdur olsun,

anne babalık o kadar ucuz değil arkadaş.
hadım ve idam cezasının geri gelmesi ve uygulanması, vicdanları rahatlatacak bir girişimdir. özgürlük, suçu önleme gibi zırvalara ve bu zırvaları söyleyenlere ise; senin karına/kızına aynısı yapılsa da mı? sorusuyla cevap verilesidir.
tecavüz edenlerin çüklerinin kesilip, ağızlarına sokulması ve o şekilde taksim meydanında sallandırılması gerekmektedir.
para'nın her yaşta tatlı geldiğini bize öğreten olaydır.
(bkz: bu insansa biz neyiz)
zavallı kız ırak kürdü olan komşusu "zinah" tarafından satılmıştır.

velhasıl evet, gene kürtlerdir.
böyle hemcinslerim var. ama yok hayvanlar benim hemcinsim olamaz. yoksa böyle hemcinslerim olduğu için utanırdım. o kadar öfkeliyimki beddua bile edemiyorum hiç bişeye değmez bunlar insanlıktan cıkmış.
(bkz: piçlik)
(bkz: insanlığından utanmak)
ya bir insan böyle mi haysiyetsiz olur ya şerefsizler. allah ailesine ve sevdiklerine sabır versin diyorum ve bunu yapanları kınıyorum. (aslında içimden neler geçiyor ama neyse).
hayvanlığın türkü kürdü olduğunu gösteren tecavüz vakasıdır.

yapmayın arkadaşlar. bu işin ırkı dini dili olur mu? orospu çocukluğunun milleti vatanı olur mu?
en kötüsü bu adamların yaşları 45 ve 62 arasında değişiyor lan!

62!!!
hala hadım çağ dışı diyorsanız aynı olay başınıza gelsin.ya da ülkedeki tüm sapıkları ıslah edin.
idamın bu ülke için ne kadar gerekli olduğunu bir kez daha anlamamı sağlayan durum.
sabah sabah kanımın çekilmesine sebeb olan haber. kısasa kısas cezasının uygulanmasını istediğim tek alandır, tecavüzcülere tecavüz edilmelidir. ülkemizde bu suçu engellemenin başka çözümü kalmamıştır.
tecavüz eden dayı'yı! eşşeklere s.kt.rmek gerekir. günde 10 posta olsa azdır.