bugün

kızıltepe kaymakamlığı yazıişleri müdürü recep sakız
jandarma alay komutanlığı'nda görevli yüzbaşı ersin erdemir
kızıltepe mehmetçik ilköğretim okulu müdür yardımcısı ümit ergi

devlet görevlisi olmayanlar;

hamit abdulsametoğlu, ali alpsoy, ahmet günay, şemsettin aslan, burhan ertaş, şeyhmus cansen, şeyhdavut anuk, nizamettin denli, sabri acak, harun uras, mahmut temelli, selahattin kuday, tayyar salman, rıdvan bayraktar, rıdvan abdulsametoğlu, enver adanç, mehmet gadgar, şeyhdavut oruç, şeyhdavut dura, süleyman gök, salman aydın, hamit aydın, cuma uras, mehmet seyitoğlu, azat aydın ve osman çakır.

kızı satanlar;

emine akyol, türkan temel...

yüzbaşı dışındaki iki görevli görevine iade edildi.

bu listeyi aklınızda tutamazsınız ama elinizin altında olsun. özellikle çoluğu çocuğu olanlar. anglo sakson hukukunun geçerli olduğu ülkelerde, kuzey ülkelerinde bu haltı yiyen adamların taşındığı mahalleyi polis kapı kapı gezer ve bu adamın işlediği suçu komşularına bildirir. hoş, öyle ceza yerki bu haltı yiyen zaten kopasıca çükü işlevini kaybetmeden de hapisten çıkamaz oralarda. çünkü oralarda milletin çoluğunu çocuğunu, toplumu gözetir devlet suçluyu kayırmaz. buradaysa neredeyse madalya takacaklar.
"kız her şeyin farkında"

olduğu durumu yargıtayın gözünden kaçmamıştır.*
midem bulandı.suçu işleyenler nedeniyle insanlığımdan utandım ama aynı oranda belki de daha fazla yargıdan utandım.
Hrant'ı öldüren 18 indeki çocuk(!) kendi rızasıyla beceremeyecek kadar yetişkin değil 13 yaşındaki kız 26 kişiye rıza gösterecek kadar yetişkin ve artık bir kadın.
ikilemde bırakan olaydır. acaba bu kararı alan yargı sistemi mi yoksa bu fiili işleyen insan müsveddeleri mi daha alçak ?
(#13569977) entryde de olduğu gibi yaratılan siyasi hukuk mekanizmasının sonuçları.
Bu masum(!) adamlar ve adil(!) yargı sistemimiz için twitterdaki şu anlamlı cümleyi paylaşmak isterim: "26 sapığa sesleniyorum, bundan sonraki hedefiniz adalet sistemimiz olsun, ben sordum rızaları var..."
davayı gören hakimler ve onayan yargıtay üyeleri ile beraber sayısı artan erkeklerdir.

artık namussuz olduklarından, öldürülmeleri farz olmuştur töre gereği...
çocukların gelişimini olumsuz etkileyeceği yalanıyla bir dünya siteye yasak koyan insanlar, 13 yaşındaki bir çocuğa tecavüz eden sapıklara nasıl bu kadar müsamaha gösterebiliyor anlamış değilim. bu ülkedeki yargı sisteminin kime ya da kimlere hizmet ettiği çok açık. zannediyorum cumhurbaşkanının 14 yaşındaki hayrunnisa ile evlenmesi yasaların bu kadar esnetilmesine sebep oldu. yalnızca bilinmesi gereken şu var: ama kendi isteğiyle ama zorla; 18 yaşını doldurmamış bir bireyle beraber olmak, cinsel istismardır...
idamı, tecavüzü hak eden yaratıklardır. hakimin ve yargıtayın kararına rağmen yapılan böyle bir ironiye de kusayım.

http://galeri.uludagsozlu...Fi-masum-erkekler-193610/
cumhuriyet ve adalet tarihimize tecavüz edilmiştir.
(#13572677)
adalet bakanı(!) sadullah ergin yaptığı açıklama ile üzerine tüy dikmiştir bu olan rezilliğin.

--spoiler--
sadullah ergin, olayın içindeki teknik boyutları bilmeden yapılan yorumların, yargı mercilerini rencide ettiğini ve yıprattığını sözlerine ekledi.
--spoiler--

vicdan diyoruz adamlar ne diyor? ameliyatla falan mı aldırdılar ar damarlarını, vicdanlarını, utanma duygularını, görev bilinçlerini, sorumluluk duygularını.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19150500.asp
(bkz: 13 YAşındaki kızın TECAVÜZ ETTiĞi MASUM ERKEKLER)*** *
ya madem bulaştık devam edelim, bu yazıyı okuyan manyak, şizofren, takıntılı, sapık güruh; çoğu zaman hedef seçmekte sıkıntı yaşıyorsunuz diye düşünüyorum, yukarda yazan kişiler ve adı açıklanmayan diğerlerine sarsanız. kuralları var diye yutturulmaya çalışılan bu vahşi yerde bana humanizmden bahsetmeyin, herkes vahşi ise vahşi olmayanlara ne olacağını düşünün bakalım, istanbul da her dolaştığımda gördüğüm, filmlerdeki o kıyamet sonrası zombi sekansı..*
(#13556489) çocuklarımızı mutlaka ve mutlaka yargıdan uzak tutmamız gerektiğini bir kez daha aklımıza getirmiştir.

bu ülkede yargı dahil hiçbir şeye güvenilemeyeceğini de göstermiştir bu iğrenç olay.

ve bu ülkede hâlâ yasaların değil de, aşiret ya da kişisel kanunların geçtiğini de kanıtlamıştır.

Bu kararı verenler, o iğrençliği yapanlar, bu olaya karışanlar ve yanında olanlar hepiniz su katılmamış şerefsizsiniz.
başlık mı hatalı, ben mi hatalıyım.
13 YAŞINDAKi kıza tecavüz eden erkekler mi olmalıydı acaba? her neyse, 0 28 kişiyi daha öncede belirttiğim gibi üst üste koyup araya karbon kağıdı serpiştirip yıllardır çiftleşmeyen eşşeklere ziktirmek en iyi çözüm.
* kesin erkekler kuyruk sallamıştır. yoksa kız öyle şey yapar mıydı? hem ıspatlasınlar bakalım bu kızı kışkırtacak bir şey yapmadıklarını. kızın elinin kiri, üç beş gün başı ağrır, yırtar nasılsa. erkekler olayı bir daha bir daha anlatıp ilgili mercilere, rencide edilirler şimdi, intihar etmeseler bari.

unutmuşum yazayım editi: allah gani gani belanızı versin.
bu sistemde bamyaları tahriş olduğu için mağdur sıfatı alabilecek tiplerdir.
(bkz: allah belanızı versin)
26 erkek o seksi yapmasaydı hayatlarında ne eksilirdi bilmiyorum ama o kızın bundan sonra normal bir hayat yaşamasına imkan yok.

Ömür boyunca kafa yapıcı ilaçlar kullanacak muhtemelen.

Normal bir üzüntü yaşayan insanlar bile senelerce tedavi görüyorsa bu kız depresyon ilaçlarına bağımlı olacaktır.

Bir hayat kararmış, çok mu? 26 erkeğin zevki daha önemli.
Ne yani. Şimdi bu çocuğun babası çıksa bu olayla ilgili herkesi öldürse katil mi olacak? Ama pardon. Kızını öldürmeliydi. O her şeyin farkındaydı.

Ne yazık. Bu kararı verenler de hukuk mezunu. Belki benim oturduğum amfiden çıkmışlardı; vicdanlrını da bırakıp. Her halta sokağa dökülen milletimiz şimdi nerde?
"kız kendi rızası ile bu kadar erkekle birlikte oldu" şeklindeki yargı kararına kendi rızamla yorum yapıyorum.

ülkemizdeki adalet sistemi "bokun" içinde, nasıl mı anlatayım.

vaktiyle bir bilim insanı amcamız öylemişti de pek kaale almamış, makaraya vurmuştuk, ama adam haklıymış. "adalet kelimesini tersinden okuyun ne olur, telada, baştaki t yi h yapın ne olur "helada", o yüzden bizim adalet sistemimiz hep helada hatta o helanın deliğindeki bokun içinde..."

adam haklı beyler, adalet sistemimiz hakikaten bombok durumda...

(kendi rızamla yazdım, isteyen hakim, savcı, başsavcı, yetkili kişi "hakaret" suçlamasıyla bunu kullanabilir, ip numarasından beni tespit edebilir ve bana dava açabilir...)
"kız her şeyin farkında" bile olsa 13 yaşında bir kızla ilişkiye giren o yaratıklar kızın yaşının farkında değiller mi? 13 yaşında bir çocukla ilişkiye girmeyi mideleri nasıl kaldırdı. ayrıca bunların aramızda dolaşmasını bizim midemiz nasıl kaldırıyor. son olarak aralarında bir eğitimci de var o şahıstan ayrıca utanç duyuyorum, çünkü eğitimci yolumuzu aydınlatacak olan kişidir ,karartacak olan değil.
26 tane hayvanın serbest olduğu ülkede yaşamak ne kadar kötü birşey! 13yaşındaki kıza nasıl oldu göster bakalım diyen hakimde ayrı bi dert.
karar sonrası adalet bakanının açıklamasından bir bölüm;
"...Bu çıkan mahkumiyet de eski ceza kanunu hükümlerine bakılarak verilmiş bir mahkumiyettir. Dolayısıyla bundan sonra böyle bir kararın çıkması söz konusu olmayacaktır ama bu fiil 2002 yılında işlenen bir fiil ve 2003-2004 yılında yapılan yargılamaların devamı şu anda süre geliyor. O açıdan bu mahkumiyete bakarak mevzuatımızı yargılamak doğru olmaz, çünkü bu kanunlar değişti Türkiye'de 2005'ten itibaren...”
ifşa edin, suratlarına tükürün, adaletin veremediği cezayı vicdanlı insanlar için siz verin. Allah rızası için yapın, insanlık onuru için yapın, adalet için yapın, neye inanıyorsanız onun için yapın. Hiçbir şeye inanmaya da gerek yok, 13 yaşında ki bir mazlumun göz yaşının aşkına yapın. Buyrun şerefsiz bile olamayacakların listesi

http://galeri.uludagsozlu...fi-masum-erkekler-193610/
güncel Önemli Başlıklar