1. 1.
  Facebook üzerinden kendisine ulaşan kızına yıllarca tecavüz eden ateist babadır.
  http://m.gazetevatan.com/News/Article?ID=706341
  11 -6 ... erkenotenhoroz
 2. 2.
  olurmu oralar medeni batı ülkeleri.bu sapıklıklar ''müslüman'' memleketlerinde olur.
  19 -7 ... dinazorus
 3. 3.
  tam bir ateistmiş.
  şimdi bizdeki ateistler de adama facebook üzerinden ulaşmaya çalışırlar.
  4 -1 ... sinirbaz
 4. 4.
  (bkz: orospu çocuğu) kazığa oturtulası babadır.
  ... dumanli kafa sahasi
 5. 5.
  Ateist değildir o ateist olsa duramazsın. Şaka lan. Dini imanı olmayandan her şey beklenir. isveç in yıllardır tecavüz vakalarında liderliği kimseye bırakmaması gibi.
  2 -1 ... orjinaldeli
 6. 6.
  Müslüman olmadiği için sözlük ahalisi tarafından pek ilgi görmeyecektir.
  3 ... mecburi istikamet
 7. 7.
  haberde bir tane yede bile ateist olduğunu belirten bir ifade yokken, kasıtlı ateistlere laf atmak için çırpınan müslümal sıçmığı bu.

  amaç tecavüze uğrayan birinin mağduriyetini dile getirmek değil karşı olduğu fikri bir şekilde aşağılamak.

  hıı amına!

  "Mahkemeye yansıyan olayı savcı şöyle anlattı; Baba, kız arkadaşından ayrılınca kızına duyduğu ilginin şekli değişti. Baba, o zamana kadar kanepede yatan kızına yatakta yatabileceğini, kendisinin kanepede uyuyacağını söyledi. Geceleyin kızının yanına giden baba, yatağa girdi ve kızıyla birlikte oldu.

  Kız mahkemede, babasıyla daha yeni tanıştığını o yüzden itiraz etmediğini söyledi. Savcı, 13 yaşındaki kızın, babası olduğu için ona karşı çıkmadığını söyledi. Kızın babasına vurmak istediği ancak babası olduğu için ona vuramadığı belirtildi. Tecavüzün 6 ay boyunca her gün düzenli olarak yaşandığı açıklandı. Babanın seks yapmadan önce kıza alkol içirdiği de mahkemeye yansıdı.

  Bugün 18 yaşında olan ve kimliği açıklanmayan kız, orada yaşamayı bıraktı ve evi terk etti. Geçtiğimiz yıl bir sosyal görevliye konuşan kız, babasının kendisine yaptıklarını anlattı ve sonrasında polise gitti.

  Polis, babanın telefonunda kızıyla cinsel ilişkiye girdiğinin kaıtlarını buldu. iddiaları reddeden babanın 2012 yılında 15 yaşındaki bir başka kızı izni olmadan alıkoymaktan 12 ay hapis cezası aldığı öğrenildi. Kıza cinsel yönden bir saldırıda bulunmasa da koruma altına alınan kız görüşmesi engellendi.

  Mahkemede kızına bir kez cinsel saldırıda bulunduğunu ve kızı 13 yaşındayken 14 kez birlikte olduklarını ileri süren baba, düzenli olarak cinsel ilişkiye girdiklerini ve bunun yanlış olduğunu bildiğini itiraf etti. Babanın alkol bağımlısı olduğu da öğrenildi.

  Baba, 6 yıl hapis cezası aldı."
  5 -10 ... quibble
 8. 8.
  (bkz: gerçek ateistlik bu değil)

  Gelin bunuda açıklayın ateistler, bu hangi kitapta yazar. insan faktörüyle din faktörünü ayırın sayın salaklar. insanlara başka insanlar tecavüz eder, hangi dine mensup olduğu önemli değil. Nefistir önemli olan şey.
  5 ... mavi mucize viagra
 9. 9.
  diyabet işleri başkanlığına göre karısıyla nikahı düşen ingilizdir.
  3 -4 ... teflon
 10. 10.
  "Gerçek Avrupa medeniyeti bu değil."

  islam düşmanları hortlar yine. Mevzu adamın dinsiz olması da değil, müslüman olsa da farketmez. inançlar başka, inancının gereğini yerine getirmek başka.
  1 -2 ... tornaci tacettin abi