1. 1.
    https://twitter.com/kacsa.../1152131621832876032?s=20

a haberden izlediklerini tek cekirdekli android gibi ezbere siralayan cahil cuhelaya 13 yasinda bir cocugun verdigi tarihi ayardir.
    34 -10 ... wake up neo
  2. 2.
    Kral bir hamle yapmış, alnından öpülesi çocuk.

Ortalama bir çocuğun zekası yetişkin bir malum kesimden şahsın en az 2 katıdır.
    31 -6 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    bu çocuğu alırlar içeri yakında.

türkiye oğlum bura olur mu olur.
    9 -2 ... uzay muhtari
  4. 4.
    fedöcü olabilir araştırılmalı.

*ya hani eksilenmek zerre umrumda değil de, ne ot heriflersiniz ki ironiyi ayırt edemiyorsunuz?
    7 -19 ... caranthir
  5. 5.
    Bu çocuk kadar yüreğimiz olsa yeterli.
    19 -1 ... yorganmafyasi
  6. 6.
    fedocu hayin çocuktur. araştırın kesin femde falan okumuştur aq. ailesini sülalesini içeri almak lazım böylelerinin.
    ... kazangap
  7. 7.
    off off off... buna ayar vermek değil içinde gezdirmek diyorlar yalnız.

bu arada herifte hiç utanma yok ekonomik kriz yok diye konuştuğu yerin 1 metre ötesinde "bir çocuk" seyyar satıcılık yapıyor muhtemelen su satıyor. eğer kriz olmasaydı o cocuk o sıcakta bu montofonu dinlemek yerine oyuncakları ile oynuyor olurdu.
    32 -5 ... flat head
  8. 8.
    bütün ümidim gençliktedir diyen ata'ya yakışırsın sen.
    22 -2 ... mala mulier
  9. 9.
    allah'ım sana geliyorum.

o kibarca yaklaşması, izin isteyerek söz istemesi ve efendice isyan etmesi. helal olsun sana çocuk!

ben size videonun devamını söyleyeyim;

yeğenim tamam da sen bilmiyorsun kılışdar ssk'yı batırdı ama...
    24 -1 ... kurt baltasi
  10. 10.
    Yazık yavrum dayanamamış da bir şeyler açıklamaya çalışmış. Zannediyor ki karşı taraf kurduğu cümleyi anlayıp, düşünüp mantıklı bir cevap verecek.

Araştıran, tek bir kanaldaki ya da sitedeki haberlerden çıkarım yapıp bunu "kesin doğru" haline getirmeyen bir gençlik yetiştiğinin habercisidir.

Şu anki devletin en korktuğu vatandaş türünün yani.

Umarım bir an önce yetişirler, bir şeyler için artık çok geç kalmadan bir an önce yetişirsiniz umarım.
    22 -2 ... zeusun eltisi