1. 1.
  (bkz: benjamin button)
  24 -1 ... strobe
 2. 2.
  kocaman bir yüreği vardır.
  5 -4 ... maktul
 3. 3.
  tam böyle bir başlık açacaktım. ne yaptınız, içimimi okudunuz birader anlamadım ama durun hele. çok sinirliyim. yeni eve girdim ve... neyse anlatıyorum.

  tanım: daha dün annelerinin kollarında gezip, şimdi aşk masalı yazdığını zanneden emocanlardır.

  nutella krizim geldi, koştum bakkala.* bir sevinç, bir aşk dolu yürüyorum yolda.
  aldım nutellamı. evde kaşıklayacağım anı hayal ediyorken bir de ne göreyim? en fazla 12 bilemedin 13 yaşındaki bir çift kavga ediyor! 12 len... sütten 6 yıl önce kesilmiş bebe yani. malzeme çıktı bana. açtım telefonu biriyle konuşuyormuş gibi yapıp, bu bebelere kulak verdim. bu çiftlerden kız olanı hüngür hüngür ağlayıp, neler çektiğini anlatmaz mı erkek olana? ana... dinleyin hele:

  - ya hödöcan, annem babamla zaten sorunlarım var. evden bile kaçmayı düşünüyorum. sense gelip bana burda... of! (babababa... isyankar emo seni)
  - ya aşkım anlıyorum ama ben senin iyiliğini hede hödö (lan bi siktir git)

  ne aşk lan, ne aşkı? biz aylarca ciddi bir ilişkiye kapak atalım diye ebemiz sikiliyor, şiirler, yazılar yazıyor, gerekirse sarhoş oluyoruz ama sen ne aşkından bahsediyosun dallama!? yaşın ne amınakoyim? 3 sene önce bahçende arabaları çarpıştırıp eğleniyodun sen... sopayı direksiyon yapıp 403 marka mercedes otobüs oluyodun. ne ara kitap yazdın sen aşk konusunda?

  sonracığıma bu dallama sarıldı çocuğa*, öptü dudağının kenarından* ''affet beni, hadi ver elini gidelim'' diyerek kandırdı çocuğu...
  bizimki de hayat mı mnıskim? millet ne güzel aşk(!)ını yaşıyor...

  sen sabır ver...
  8 -5 ... ashaf
 4. 4.
  (bkz: kıyamam)
  2 ... ngark
 5. 5.
  ileride gün geldiğinde gerçek aşk acısı çekmeye başladığında kendine bakıp o günü hatırlayıp sadece çocukmuşum diyebilecek olan masum kişidir .
  1 ... thepandora
 6. 6.
  kısa bir sürede atlacak olan insandır aslında. büyüdüğünde kendine gülecektir o anını düşünüp. hele büyüsünde aşk neymiş ozaman görsündür!
  ... eli kolu bagli
 7. 7.
  bir daha asla sevemeyeceğini sanan, 2 gün sonra unutan, 3 gün sonra kendini gene aşk acıları(!) içinde bulması çok olası bünye.
  (bkz: adölesan)
  (bkz: ergen)
  (bkz: şirinlik abideleri) *
  -1 ... aksam vakti bir kadeh sarap
 8. 8.
  71 yaşında hayatı anladığını zanneden gerizekalıların çocukluklarıdır.
  2 -1 ... kobayashe
 9. 9.
  Hayattaki tek sorunun aşk, erkek arkadaş vb. hedeler olduğunu düşünen gelişmemiş insandır. En büyük sorun olarak kendisinin yaşadıklarını görür ve çok büyük acı çektiğini zanneder. ne diyelim büyüyecektir elbet amcası.
  -1 ... i belong to che
 10. 10.
  aynı zamanda Haydar Dümen'i mail yağmuruna tutan insandır.
  2 ... mj0y