1. 1.
    rusya'da yaşanan olaydır. 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini terkeden eski erkek arkadaşını diğer erkek arkadaşlarına dövdürmesidir. yazıktır, günahtır. yozlaşma böyle birşey. 13 yaşında ne sevgilisi lan!

http://video.haberturk.co...goruntuyu-konusuyor/66925
    1 ... letis
  2. 2.
    Hemcinslerini hemcinslerine vurdiran kızdır.
    -1 ... nikimyokki
  3. 3.
    ne sasırdınız ki la bizim ulkemizde olmuyor mu boyle seyler.bacak kadar veletler kavga ediyor.ortaokulda lisede falan.
    1 ... adabayor34
  4. 4.
    Bu yeni model veletler çok değişik gerçekten. Ben daha 12 yaşındayken tanrının ailelere çocuk verdiğini sanıyordum. Bunlar işi büyütmüş. Saf çocuk candır.
    ... abiniz co
  5. 5.
    (bkz: biz büyüdük ve kirlendi dünya)
    ... usualsuspects
  6. 6.
    yozgat göçmeni rus kızıdır. bu ne yobazlık lan böyle.
    1 ... herkesin hayatina karisan adam
  7. 7.
    TÜRKiYE'DE HERGÜN YAŞANMAKTADIR.
    ... fotonakafaatanelektron
  8. 8.
    bizim nesille kıyaslanmaması gerekir bunların. rus kızı olunca geleceğin kezbanı da yazmamış kimse.
    ... bosgelmisyazar
  9. 9.
    lise bir de yani daha 14 yaşındayız iki kız sınıf erkeklerine bize çıkma teklif etmeyin edecek kişi en az 20 yaşında iş güç sahibi olmalı, elletiyorsak karşılığı da olmalı dediler. yıl 1994. bugünde durum aynı. tüm dünyada her gün sevgili edinin edinmezsiniz hiçsiniz, 14 şubata yalnız girme lan diye diye işte bu hale geldi insanlar. koton 8-9 yaşındaki çocuklara yönelik tarz ol diye reklam yapıyor. erkek çocuklar takım elbise kız çocuklara miniler, yüksek topuklar, abiye elbise giydiriyor. çünkü mümkün olduğunca tüketim alışkanlığını alt yaşlara çekmek istiyorlar.
    bakın yeni bir asteriks filmi gösterime girdi. romalılar asteriks'in köyünü ele geçirmek için yanına roma hayatını gösterecek bir şehir kuruyorlar ki o köy halkı etkilenip romaya biat etsin. ve asteris bu roma taklidine savaş açıyor. bak ulan şu fransıza kendisi kültürünü bu şekil sattı ama böyle bir çizgi film yapıyor.
    ... murattemur