bugün

Bu çocuk kadar yüreğimiz olsa yeterli.
off off off... buna ayar vermek değil içinde gezdirmek diyorlar yalnız.

bu arada herifte hiç utanma yok ekonomik kriz yok diye konuştuğu yerin 1 metre ötesinde "bir çocuk" seyyar satıcılık yapıyor muhtemelen su satıyor. eğer kriz olmasaydı o cocuk o sıcakta bu montofonu dinlemek yerine oyuncakları ile oynuyor olurdu.
bütün ümidim gençliktedir diyen ata'ya yakışırsın sen.
Yazık yavrum dayanamamış da bir şeyler açıklamaya çalışmış. Zannediyor ki karşı taraf kurduğu cümleyi anlayıp, düşünüp mantıklı bir cevap verecek.

Araştıran, tek bir kanaldaki ya da sitedeki haberlerden çıkarım yapıp bunu "kesin doğru" haline getirmeyen bir gençlik yetiştiğinin habercisidir.

Şu anki devletin en korktuğu vatandaş türünün yani.

Umarım bir an önce yetişirler, bir şeyler için artık çok geç kalmadan bir an önce yetişirsiniz umarım.
KAFASı çalışan 13 yaşındaki bir çocuğun bile sıradan bir Çomarı sikip atabildiğini gösteren keyif verici video.
bütün ümidimizin gençlikte olması gerektiğini gösteren ayardır.
yeni nesil gümbür gümbür geliyor.
Düşünsenize...
Bu çocuğun geleceğini bu cahiller belirliyor.

Cahil adam, belediye de tüm işler özelleştirme taşeron sisteminde yapılıyor.
Belediye binlerce çalışan işe almış.
Bu işe alınanlare iş yapıyor?
Bir kişinin yapacağı işe 3 kişi işe alınmış, taşeron sisteminde şirketlere ödenen para ile belediye personel maaşları bir karşılaştırma yapılınca işin vahameti ortaya çıkar.

Belediyeyi kaybedeceğini anlayan akp binlerce yandaşını belediyelere doldurdu.
Son olarak istanbul belediyesi durumu ortada.
Kayyum da olan istanbul büyükşehir belediyesi hakkında yapılan haberler ortaya atılan iddialar açıklamaları düşünün.
Şu an belediyenin personel iştirakler ödemeler maaşlar gibi bilgilerine tam olarak yeni yönetim erişemiyor.
Kim ne iş yapıyor, nasıl yapıyor, ne kadar para alıyor, yapılan iş görev personel sayısı giderler ödemeler bilinmiyor ve en erken kurban Bayramı sonrası bunlar ortaya çıkacak.

Özelleştirme kapsamında satılan yetki devri yapılan devlet iştirakleri şirketleri işletmeleri kapatıldı veya üretim yerine ithalata yöneldi.

Yüzyılın dolandırıcılık olayı denen Türk Telekom olayını anlayacak beyne sahip olmayan bu cahillerin, nice devlet özel işletmelerin içine düştüğü durumu görmeyen insanların kalkıp oy kullanması ile bu toplumun devletin kaderine yön vermesi yansıması olarak; çocuk bu sıcakta Okulun yaz kampında değil de meydan da su satıyor.
Spikerle belediyeden çıkarılan işçileri konuşurken ara giren çocuktur. Çocuktur ama yüreği karşısındaki koca adamdan bile büyüktür.

-Şeker fabrikaları, tank fabrikaları hepsi gitti, orada işçileri düşünmüyorsun ama.

Peki onda kim kabahatli?
Devlet kapatmadı mı?

O zaman neyine konuşuyorsun abi diyen koca yürekli çocuk.

Not: spikerin bezmiş haline ne diyelim, neredeyse yeter lan diyecek gibi duruyor.

Kriz yok ama çocuklar seyyar satıcılık yapıyor, gözündemi görmüyor.
Üslubu zekası zaten on numara çocuk.
Ama ben videoda bir şeye takılıp kahkaha attım
Röportajı yapan adam da galiba "aq cahili ne anlatiyo acaba "diyerek adamı dinlemeyip telefonla ilgilenmesi,etrafi izlemesi.
Nerden bu işe bulaştığını düşünüyor galiba.
(bkz: çocuktan al haberi)
bülent arınçlar, bekir bozdağlar, ömer çelikler dururken

bu zavallı çocuğı bir kaç güne fetodan içeri de alırlar.

ama resmen morartmış boşboğazı, çaresiz kaldı,

ööyle trene bakar gibi bakıyor.

akabe bu kadar hırsız olmasaydı belki o çocuk

bu gün köşe başında, sıcağın altında su satmak yerine

aynı rte nin torunları gibi gezip eğleniyor olacaktı.

heeeerrrrr keşşşş reyizi gısganiyiiiiiiiiii

kimse çekemiyiiiiiiiiiiiiiiiii.
içinde gezdirmiş.

Ama adam anlamamıştır.

Neler sokuldu da anlamadı bu tipler..
S400'ün test edilmesidir. Afferin çocuk!
Bazılarımız böyle kelimelerle milli eder kendini.
"Ampul" diye tavana çakmış helal olsun.
ayarın kralını veren zeki çocuğun geleceğini o mikrofona konuşanın oyu belirliyor ya...

daha ne denilebilir ki.
mesela ben şimdi iktdarı bırakıp muhalefeti tutsam aynı anda muhalefet tarafından üstün zekalı ilan edilirim .

bana bir yağlar ballar kaymaklar baklavalar .

ulan az önce ben çomardım aptaldım ne ara ilim irfan deryasına daldım çıktım da üstün zekalı oldum .

hayret .

o yüzden 1 milyon tane oyum olsa bu geri zekalı muhalefete 1 tanesini vermem .

hiç biri olmadı hiç kimseye vermem yahu .

horoz dövüştürüyor muhalif seçmenler bunu uyanmak lazım .

kaybetmesini bilmedikleri için de kazanamıyorlar embesil sürüsü !

önce edep ile ahlak ile şeref ile kaybetmesini öğrenmeleri gerekiyor .

ha bu arada cehape 60 seneden beri 1 kez bile seçilmedi bu şu demek oluyor .

60 seneden beri kaybeden ata oynayana at kafası denir . 60 sene kaybetmişsin 1 kere kazanınca kurtarır mı seni bu sicilden ?

kendilerinden başka kimse kendilerine güvenmiyor .

hatta kendileri bile kendilerine güvenmiyor da bir rüzgar çıksada bizi iktidar yapsa diye bekleşiyorlar kıyıda köşede !

bu derece istenmiyorlar türk milleti tarafından !

layıklarını buldular görünen o ki uzun yıllar bulmaya da devam edecekler ta ki iflas bayrağını çekene kadar .

milletin acelesi yok !
yeni nesil gümbür gümbür geliyor.
Kimseyi işten çıkarmayacağız diye söz verip sözünde durmazsan akp'nin yerine getirmediği vaatlere de laf edemezsin. Çomar haklı.
işin acıklı tarafı şu. ortada kamera ve mikrofon olmasa. bu adam böyle konuşurken o çocuk çıkıp aynı sözleri söylese. adam kovalayıp çocuğu dövmeye çalışır. işte zihniyet farkı tam olarak bu.
barzoyu ( büyük olan ) duvardan duvara vurmuş koca yürekli çocuktur. o çocuk kadraja girene kadar barzonun söylediklerine dikkat kesilin 1 dakika. bunlardan hangisine mikrofon uzatsanız hepsi makineli tüfek gibi aynı cümleleri kurarlar. zannedersin ki aynı fabrikadan çıkmış seri üretim çin malı oyuncaklar. kendi fikirleri yok dünyadan haberleri yok zekaları yok ahlakları yok. zekaları ve ahlakları olsa zaten bu kadar boş konuşmazlar az utanırlar.

çocuğu bir kere daha tebrik ediyorum. akıl yaşta değil baştadır diye boşuna söylememişler. çocuk öyle bir koydu ki lafı karşısında zeka olarak çocuğa denk birisi olsa kahrından ölürdü orada. karşıdaki çocuğun yarısı kadar bile olamadığı için anca palamut gibi bakmış tepki bile verememiş *
a haberi izleyenlere ot muameelsi yapan gürüha sesleniyorum çocuk haberi tarafsız bir kanal olan foxdan görmüş. dikkatinizi çekeyim fox.

artık kimse chp nin kanalını amann foxun tarafsızlığnı sorgulamasın yeter.
Ahahaah ayarmis bir de tarihi maaamsyajwhwaJakakwksksowins. Cocukluguna vermek gerekir.
içine vermemekle kalmamış, deşmiş deşmiş!
adamın söylediğinin ekonomik krizle bi ilgisi de yok...işçi çıkarmak, ya da çıkarmamakla ekonomik krizin sadece bi noktada ilintisi olabilir, yoksa genel ekonomik krizle ne ilgisi var?...çocuğun söylediği de doğru. doğru söylemiş.