1. 1.
  Çözüm süreci elinde patlayıp oyları kaptırınca o efsane kıvırışı yapıp suçu başkalarına atmaya çalışan akp'li seçmen davranışıdır.

  (bkz: yemezler)
  9 -3 ... cold man
 2. 2.
  Komik durumdur.valla çok komik.kimlerle laf dalaşına giriyorum dedirtecek kadar...
  2 ... zencimahallesindeki solaryumcu
 3. 3.
  bu ülkeye her şeyin müstehak olduğunun göstergesidir.
  1 ... duff mckagan
 4. 4.
  Olsun yine de sevindirmiştir artık pkk için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak türklük bilinci ön plana çıkacaktır.
  1 ... sinir bozan
 5. 5.
  şehitlere kelle diyenlerin bir anda miliyetçi kesilmesidir.
  1 ... i am lucifer
 6. 6.
  yandaşların tutumudur. partilerini vuran gerçek, bizzat kendi eserleri olan şu gerçektir: (bkz: akp yi çökerten teslimiyetçiliği oldu)...

  ey yandaşlar, korucu aşiretleri birer birer hdp saflarına katılırken, ilgili haberleri görmezden geldiniz.. son anda "keşfettiğiniz" milliyetçiliğiniz ise inandırıcı olmadı tabi ki!..

  aranızdaki bazı gerzekler suçu hala hdp'ye "kaydığı iddia edilen" chp oylarında buluyor... doğunun, güneydoğunun haline bakın a ahmaklar... yahu chp'nin 2011'deki oyu neyse hala aynı!.. hangi chp oyları kaymış hdp'ye? hocanın dediği gibi, (bkz: kedi buysa ciğer nerede ciğer buysa kedi nerede)...
  2 ... rumeli71
 7. 7.
  çözüm süreci milli bir sorundur ve akp ile çözülmez, bunu nihayet kürt halkı anlamış durumdadır, ayrıca chp' den oy kayması bunu çözecek olanların sosyalist tabanlı olacağını ortaya koyar. yani çözümü ne milli tabanda ne dini tabanda arayıp sadece sosyalist tabanda aramak daha iyi olacaktır.

  akp' ye artık ihtiyaç yoktur bunu kürtler de görmüş bulunmaktadır.
  ... postmodernist
 8. 8.
  Akpli kürtlerde bile görülen durumdur.
  ... vejetaryen dinozor
 9. 9.
  çözüm süreci adı altında pkk lıların meydanlarda sırtlarını sıvazlaya sıvazlaya büyüttükten sonra oy kaybeden akp nin çemkirmesidir. an itibariyle az önce ''Türküm Doğruyum diyen Türk gençleri bla bla bla'' diyen bi akp li ile tartıştım. ulan andımızı kaldırdınız. pkk ile iş birliği yaptınız, şehidime kelle dediniz. oy kaybedince ay benim şehidimin kanı, ay türküm doğruyum çalışkanım. yav he he derler size anca. sadece komik düşmekten başka bi durum değildir.
  1 ... vitaminliyogurt
 10. 10.
  (bkz: ak trollerin milliyetçi kesilmesi)
  ... comarlarin korkulu ruyasi