bugün

uefa avrupa ligi 2. ön eleme turu ilk maçı. isveç'te oynanacak.
GAlatasarayın rahat geçeceği tur.
Trömsö geldi aklıma.
a2 takımıyla bile galatasarayimin fark atacagi maç.

not:sözlükte bayaa isveçli ezik varmış.
artik zamanında nasıl koymussak hepsi adini bile soyleyemedigi takımın hayranı oldu.

#babanizCimbomulan.
temmuz ayında maç bir başka dostum.
vurdukların goller olsun cimbomum.
valerenga, dinamo kiev, sigma olomouc' u unutanların gelip dalga geçmeye çalıştığı maç. bir de avrupa' da oynayan türk takımı ile dalga geçiyorsunuz destek vereceğinize. yazıklar olsun size be.
Galatasaray zayıf rakibi karşısında zorlanmaz.
östersunds zayıf rakibi karşısında zorlanmaz.
ben böyle ballı bir takım görmedim arkadaş. yani kura da gelebilecek en zayıf takım çıkıyor karşılarına bunlar kupayı da balığa culuğa aldılar zaten. koskaca uefa artık bu işe bir çare bulmalı tamam galatasaray da kendi çapında fena bir takım değil ama ilk elemeden karşısına bu kadar da zor bir takım çıkarılmaz ki arkadaş.

tanım: östersunds un rahat bir kura çekerek 3. ön elemeyi garantiledeği maçtır ne yazık ki!
O nasıl bir takim lan östaki borusu gibi.
2.tromso faciasi olmaz umarim.
(bkz: köy takımı)
(bkz: mahalle takımı)
Eğerki köy takımı diyerek hafife alinacak olursa galatasaraya boru gibi girecek maçtır.
1-2 bitecek maç, zor geçecektir.
Galatasaray isveç'e maç için gitmiştir.
bugün saat 20 de kanal d nin vereceği maç.
Çok sıkıntılı geçecek maç, beraberlik hissediyorum.
2.tromso faciası olur.
bir beşiktaş (efendi) taraftarı olarak galatasara'ya avrupa liginde başarılar diliyorum.
allah dursun özbek ve yönetimini galatasaray'ın başından eksik etmesin.
Galatasaray'ın sezonda oynayacağı ilk resmi maç. Devre arasında sadece 16 gün tatil yaptı takım ama geçen 2 seneki performansıyla tatili haketmemişti zaten. Gomis hazır değil, sneijder ve belhanda nın olmaması can sıkıyor ama yine de her türlü turu geçeriz gibi tabi 2. Bir tromsö faciası olmazsa.
Rakibin vasat, galatasarayın ise yaptığı transferlerin sakatlığı ve hazır olmaması nedeniyle keyif vermeyecek bir maç olur, tur istanbula kalır.
2 farklı gs galibiyetiyle biter.
yok hafife almayacakmışız da, sezon kapanalı çok olmuş ters köşe olabilirmişiz de sıkıntılı geçermişte, ulan bildiğin köy takımı bizim 3. ligdeki takımların mali değeri bile daha yüksek. bu takımı da hafife almayacaksak kimi alacaz. galatasarayın bu takıma en az 4-5 tane çakıp ülke puanını rahatça kapması lazım. muhtemelen öyle de olacak.
koyu bir beşiktaş taraftarı olarak galatasaray'a yıllardır avrupada edindiğimiz tecrübelerimizden bir kaç bilgi vermek istiyorum.

defans yap sonra kontra atak yap, sonra hep birlikte defans sonra hep birlikte kontra atak.
gomis'in ilk resmi golünü atacağı maçtır.
Östersund'ta sema diye bir zencinin oynadığı maç.
güncel Önemli Başlıklar