bugün

Oruçlu insanların pek de gideceğini düşünmediğim eylemdir.
polise yine iş çıktı.
* bu olayların artık çığırından çıktığının kanıtıdır. her türlü suistimal dönüyor.
suyunun çıktığı nokta;su yollarının, doğal habitatların, yeşillerin, mavilerin ırzına geçen hesler ve oraları peşkeş çekip namaza duran allahsızların peygamber yapıldığı, götünün kılı olmakla gurur duyulduğu noktadır.
sevişmek bir dakika çiçeğim, direnmek ömür boyu.
Eli sopalıların yine gazetecilere saldırdığı direniştir.
kepenk kapatıp, göstercilere tepki gösteren iş yeri sahiplerinin cam çerçeve, masa, sandalye ellerine ne geçerse zarar veren eylemcilerin doğal olarak su ve gaz yediği eylemdir. artık iş yeri sahipleri sokakları başında, sokaklarımıza girmesinler diye ellerinde sopayla bekliyorlar. hayır birde halkın direnişi diye önümüze sunmuyorlar mı ona yanıyorum.

neymiş TMMOB yi savunuyorlarmış. amk ben mühendisim savunmuyorum hatta doğru olanın bu olduğunu savunuyorum. lan açın bakın dünyanın neresinde mimarın ve mühendisin yaptığı projeden harç alınıyor? neymiş kontrolmüş! yahu adam diplomasını almış, onca sene okumuş, ister tren yolu (bizim tabirimizle sallama proje) çizer, ister 1. sınıf yapı yapar. müteahhitler zaten biliyorlar kimin mimarisi, mühendisliği iyi.

içimde kalmaması için; size mi kaldı TMMOB yi savunmak? mühendisler savunuyorsa tamam da savunanların %95 i bırakın mühendisliği, autocad görse ''bu ne lan?'' der.

genç mühendis kardeşlerim sizlere sesleniyorum TMMOB nedir, kimdir, ne iş yapar illa öğrenmek istiyorsanız, açık açık öğretirim. vallaha da billaha da haraç alan bir kurum. millet tayyip e TMMOB yi kapatmıyor diye yıllarca küfür ediyordu. hee yine de inanmıyorsanız bir mimarlık ya da mühendislik bürosuna girin ve ''TMMOB yi nasıl bilirsiniz?'' diye sorun da alın cevabı. lan chp il başkanı bile yıllardır TMMOB ye küfrediyor, emeklerimizi çalıyorlar diye.

TMMOB ve bilimsellik mi? aldığı onca haraçlarla ki milyon tl'ler yapıyor bu meblağ, hangi bilimsel bir projeye destek vermişler? yok!!
Halkın pes etmemesine, boyun eğmemesine dayanamayanların yeniden saldırıya geçmesi sonucu başlamıştır.
amk bari adini degistirin dedigim direnistir. gezi mi kaldi amk.
biraz samimi olun amacimiz bu ulkenin icine etmek diyin, ekonomiyi cokertmek diyin.
bu arada halk direnisi falan degildir halk taksim'deki iflas ettirdiginiz esnaftir.
sopaya doymayan gerizekalı çocuklar gibiler. ama esnaf salak değil.
dayağın bağımlılık yaptığı solcuların eylemidir.
halkın eylemi değildir. gezi direnişi diye başlık açılmış. hadi la ordan.
gezi öncesi tarlabaşında , gazi mahallesinde her hafta yaşanan olaylardan hiç bir farkı kalmamıştır halkın gözünde. siz burda istediğiniz kadar direniş diyin , boyun eğme diyin ama maalesef öyle komolar.direnişçiden teröriste zorla geçiş yaptınız.
Bi ara pkk konuşuyordunuz şimdi de esnaf hakkını, ordaki esnaf direnişçiler olmasa acaba kazanç saglayabilcekler miydi? Hatırlayın dışarıya masa konmamasını bir zamanlar kim engellemeye çalışmıştı şimdi bi iki dangalagın eline sopa alıp dükkanını koruyor diye göstermeye çalışmayın orda ki bir çok kişi hala destek vermekte.
güncel Önemli Başlıklar