bugün

Ayağım kırık bensiz sevişmeyin ne olır.
Grup seks partisi olacaksa gelirim.

Beybi!
Çiçek satmak için katılacağım zirvedir. Abe alasın bir demet çiçek, kuru kuru ilanı aşk etmekle olmaz o işler.
yarın yapılacak zirve.
siyami ersek hastanesine falan yakın bir yerlerde yapılması gereken zirve. millet kan kaybından gitmesin.

böbrek esprisi yapıldı mı daha önce bakmadan yazdım kusura bakmayın..
arsizdan menüyü paylaşmasını rica ediyorum, yemek önemli.
galatasaray'lıların karanlıkta katıldığı zirvedir.
hay lanet gelsin zirvenize. biran önce yapın kurtulalım. için sıçın alkol su gibi aksın. böbreklerinizi alın verin. zirveler zaten bunun için var.
Kadıkoyse eğlenceli olacak zirvedir.

eğer mekan konusunda sıkıntınız olursa var tanıdıklarımız yardımcı oluruz.
kız varsa katılacağım zirve.
Açıköğretim sınavları olduğundan dolayı katılamayacağım zirvedir. Başka zamana artık.
arkadaşlar orada olacağım.
özellikle benden nefret edenleri orada görmek istiyorum.
katılıp sabote edeceğim zirve açık ve net.
Bu arkadaşın katılımıyla gerçekleşecektir.
görsel
arsizz ve saplar zirvesidir. öyle klavyeden uzun uzun hikaye atmaya benzemez arslanım gerçek hayat. evet.
O gün Cenk tosun lu everton un maçı olması münasebetiyle katılamayacağım zirve.
evet teşrifim üzerine bol bol kavgalı gürültülü olacak zirvedir bol bol paralarını yiyip keyfini çıkaracağım zirvenin.
avrat yoksa ben de yokum.
(bkz: böbrek avi)
Bir adet zirve.

Sözlük kızları yıkarlar orayı.
allah o amirin evine ateşLER salsın..

bir zirve en dertlisinden.
hakkı yenilen, mağdur olan, zulme ve hiyerarşiye karşı yapılacak gerçekten canın yananların lanet olsun böyle hayat zirvesi. iki gündür canım yanıyor sıkıntıdan pat diye patlamak üzereyim. anlatayım kısaca;

iki yıldır görevde yükselemiyorum amk. zamanında azcık atar yaptım, haksızlığa göz yummadım rest çektim diye. amirim en son etliye sütlüye karışma, sana mı kaldı o kadar şey varken... sen işine bak bi daha da bu şekilde karşıma gelme yoksa savunmanı alırım dedi amk. hırs yaptım yds ye yazıldım sınavdan a alırsam yani 90 ve üstü direk daire başkanlığına oynamak için her neyse bu yetmiyormuş gibi los angeles fuarı var ve bu fuara gidecek tek kişi benim daha öncede ben gittiydim. görev tanımlamasında da benim görevim çünkü ilgili fuar konusunun uzmanı benim ve benden başka da kimse yok ama nolduysa dün son anda bi değişiklik yapılıp bi kızı seçmişler. kızı görseniz şimdiden millette amerika'dan ne istersiniz diye sipariş topluyor. vizyonu bu kadar işte düşünün. ağzını açıp konuşamaz derler ya ha işte öyle, yataktan kaltığı gibi işe gelen bi tip. sırf kadın diye seçildi ama olsundu ben hedefimi büyüttüm hepsi önümde diz çöküp itaat edecek bir gün.

eminim sizlerin arasında da böyle canı yanan vardır. gelin ciddi anlamda dertleşip bu dertlere bir son verelim. belli mi olur hayatta bir yerlerde birbirimize yardımcı oluruz. kadın erkek farketmez.

birçoğunuz da aynı düşüncedesiniz belki. neden ben, neden haksızlık, neden yalnızız neden bu amk hayatı böyle vs vs. isteyen gelir.

tarih: 13 ocak 2018 cumartesi
saat:19:00
yer: kadıköy - liman kahvesi

katılanlar:
absolute zero
good mor nick
kara erik habbesi (bitlis'ten gelcek ya da iş icabı olacak bilemiyorum)
buyur burdan yaz
can sikacagi
ta amor
herkesin hayatina karisan adam
nickini vermek istemeyen bir azize.
https://www.youtube.com/watch?v=yG3mCxwOVoU