bugün

maçın ilk 15 dakikasında akhisar 1 gol atacak ve kapanacak. maç böyle bitecek, beşiktaş havlu atacak. maçın senaryosu bu.
yine akhisar'ın cemaat'ten kankasına çalışacağı için canını dişine takıp oynayacağı maç. akhisar'ın tüm misyonu bu, lig'de ve kupada galatasaray'a daimi olarak yat, beşiktaş'a karşı ekstra oyna.
Yine hafta içi maçı ve bir deplasman.

Lige yeniden tutunan beşiktaş umarım bu havayla akhisar'ı da yener. Zor maç.

not: gs'nin sürpriz kaybı işleri değiştirdi. beşiktaş ne yapar, eder bu maçı kazanır.
akhisarspor'da son 5 maçta 90 dakika forma giyen ve 2 asist 1 gol istatistiği ile oynayan muğdat çelik ile miguel lopes'in cezalı olduğu maç. beşiktaş'ta cezalı oyuncu bulunmuyor.

bu maçı rahat kazanıp, hafta sonu rahat rahat diğer maçları izleriz.
akhisar her zaman fenerbahçe ve beşiktaş'a karşı ekstra motivasyonla oynar. genellikle galatasaray ve başakşehir'e yatar. sebebi de işte şu foto: görsel

fakat takımım fenerbahçe ve beşiktaş'ta da suç var, akhisar'ın niye böyle oynadığını biliyorlar ama adam gibi çıkıp, çakıp geçmiyorlar.
Akhisar bize ters geliyor ve şimdiden kendimizi galip ilan edip gs - başakşehir maçını düşünmeye başladığımıza göre sahada motivasyon olarak düşük bir takım bekliyorum. Maça konsantre olmakta güçlük çekeceğiz. Tek avantajımız Muğdat ve miguel Lopez'in oynamaması. 1-0 olsun Beşiktaş'ın olsun.
Edit: Beşiktaş'ın beni yanılttığı bir maç olmuştur.
Klasik Akhisar yatışı izleyeceğimiz maç. Bu Akhisar Fenerbahçe harici herkese yatıyor. Evet.
akhisar hafta içi kupada galatasaray'a rahat yatabilmek adına da bu maça asılacaktır.

sonra okan buruk denen kezban çıkıp "beşiktaş'a çok efor yaptık, galatasaray'a kalmadı" şeklinde saçma açıklamalar yapacak.
Beşiktaş'ın hakem operasyonuna maruz kaldığı bir maçtır.

Sarı gelinlere istedikleri hakemleri verdiler,bize sorun çıkartan hakem verdiler. Niye, çünkü beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemiyorlar.

Çatlayın,patlayın.3 kere üst üste şampiyon olmaya geliyoruz.partiniz bitti,süper ligin sefiri geldi.Hadi naş.
Çoktan anlaşma yapılmış bu maçta beşiktaş 1-3 ya da 0-3 gibi net bir skorla kazanacaktır.
Beşiktaş'ın kalan en önemli maçıdır.
beşiktaş lehine 2-1 diyorum..
aksi halde şampiyonluk yolunda büyük yara..
O değil de şu tinercilerin nasıl bi kafası var anlamış değilim. Kalan en önemli maçımız diyor haspalar. Olum gs deplasmanına gideceksiniz bu nasıl bi göt kalkıklığı lan sizdeki. Gs deplasmanı size hep ters geliyor biliyorsunuz. O maçta mağlup olacaksınız zaten.
yener yenmez o ayrı mesele ama akhisarspor azıcık adamsa bizi (fb) içeride ve dışarıda yendiği her iki maçta oynadığı gibi oynar.
Beşiktaş'ın zorlanarak alacağı maçtır 2-1 skor bekliyorum.
Beşiktaşın renklileri kudurtacağı maç.
Koyar geçeriz.

Fener düşünsün. Gerçi ali palabıyık var işi sağlama almışlar.
Beşiktaş'ın kesinlikle puan kaybetmesi gereken (edecekse o maç bu maç) ve çok büyük ihtimal puan kaybedeceği karşılaşmadır.

Çok büyük hakem hataları ve eyyam olmazsa, Akhisar kazanır ya da berabere...
Fenerbahçelilerin galatasaraylıları savunduğu maçtır. (#39239897) ondan sonra kardeş yaptık deyince hebele hübele.

Ayrıca gs deplasmanı ters geliyormuş. 27 şubat 2017, 8 mayıs 2016 son iki beşiktaşın galatasaray deplasmanı ikisini de beşiktaş aldı. Galatasarayın tt arenada beşiktaşı son yendiği tarih 24 mayıs 2015. Yani bir örnekle o tarihte 1 dolar 2.67tl idi. Ters gitmeyeli o kadar zaman oldu ki o tarihte doğan çocuklar şu an konuşuyor yürüyor koşuyor filan.
görsel

Maçın hakemi.
akhisar'ın yine duvar gibi defans yapacağı maç. ama ben niye yapıyorlarcı değilim. yıllardır yapıyorlar, beşiktaş'ımızın ona göre oynaması gerekiyor.

eğer atak yaparken hızlı olmazsak sıkıntı yaşarız. yani ortalar hemen açılmalı, şutlar aniden çıkarılmalı, ara paslarda vuruş için zaman kaybı yaşamamalı beşiktaş.
akhisar'ın beşiktaşa yatacağı maçtır. evet.
Beşiktaş'ın 3. dakikada ryan babel'in golüyle 1-0 öne geçtiği karşılaşmadır.
Birkaç entry yukarıda ne yazmıştım?hey yavrum hey. Çoktan ayarlanan bi maçtı zaten.
Gs ve bjk nin 3 puan şubesi.