bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ihanet arayan güneydoğu'ya baksın.
    6 -1 ... anamur muzu
  2. 2.
    aşırı dolambaçlı bir teoridir.
    iyice paranoyak ettiler milleti amk.
    3 ... sakkaroz glikoz surubu
  3. 3.
    tabi bizde koyunuz birazdan meeeeee meeeee demeye başlıyacaz.

başbakan demedi önergede hiç soma kelimesi yok diye? bugün dinledim baştan sona soma.

artı kendine yuh diyene vurmayı korumalarına dövdürtmeyi biliyorsun peki bu katilin önünde sırıtmasına neden izin veriyorsun? http://imgim.com/myd9qm.jpg
    6 -2 ... isvicreli bilim insani
  4. 4.
    "Okadar yeşilliğin içinde beynine bir gram oksijen gitmeyen göt yalayıcıların sahiplerinin yediği bokları başkasına yıkmak adına götlerinden (beyin bedeva) uydurdukları ihanet girişimi. Vicdanınıza işemek hatta sıçmak istiyorum adiler" demek geliyor içimden sonra vazgeçiyorum.
    5 -2 ... ferric polymer
  5. 5.
    AKP'yi her zora sokan şeyi komplo teorisi ile açıklamaya çalışan zihin saçmalığı. Bir kez de AKP'nin hata yaptığını kabul edin.
    4 ... birentrymvardinleyin
  6. 6.
    o önergeler sadece bir kaç ay önce verilmedi 2011den beri veriliyor her seferinde red ediliyor. (#23816846)
    3 ... ecemcix
  7. 7.
    ihaneti 30 mart seçimlerinde yapanların vicdanlarını rahatlatmak için sığınacakları yalandan ibaret sıçmık.

uğraşmayın, hepinizin boynuna o canların vebali...
    4 -2 ... lannoldu
  8. 8.
    2 hafta'dan sonra okumadığım yalan,

23 ekim 2013 tarihinde veriliyor önerge. gündem yoğunluğundan dolayı aylar sonra oylamaya sunuluyor ve her zamanki gibi redddiliyor.
    2 ... modern mesiah
  9. 9.
    chp önergeyi 20 gün önce vermedi, 20 gün önce gündeme getirildi. cahil cahil işler yapmayın biraz araştırıp öyle konuşun.
    2 -1 ... tong yabgu kagan
  10. 10.
    Açıkça cehape yaptı diyemeyenin kaynaksız ve dayanaksız iddiası. Yav he he amk.
    5 ... recruit