1. 1.
  atayizlerin siddin sene açıklayamayacağı sayfadır.

  13 mayıs 2014 saatli maarif takvimi sayfası
  1 ... protest sanayici
 2. 2.
  anlamlı bir takvim yaprağıdır. bu arada tanrı korusun ishalden ölmek de kötüdür. ishal çok tehlikeli bir hastalıktır. tedavi edilmediği zaman insanı iki günde mevta eder. bu yüzden tanrı ishalden korusun.
  1 ... habseligkeiten
 3. 3.
  Sağda solda edilmiş ne kadar abuk subuk söz varsa gerçek kabul edip kendilerine Hadis dini diye bir din uydurup bu uyduruk dinlerini takvimlere vs yazarak yaymaya çalışanların bir eseri. ishalden ölenler ne alaka anlasılamamıstır. Hatta bu dinin sahipleri dahi açıklayamamaktadır. Uydur uydur olduğu için anlamsızdır!
  2 ... dolpphin75
 4. 4.
  gelecek takvimlerde soma faciası yazacak takvim, facia mıdır, katliam mı herkes biliyor.
  ... alayinamuhalefet1
 5. 5.
  ilginç bir rastlantı olmuş.
  Not:buhari'ye uyduruk saçma sapan demek buhari'nin yaşadığı dönemde ishalin ne kadar ağır bir hastalık olduğunu bilmemek ağır cahilliktir.
  3 ... sentor7
 6. 6.
  (bkz: ey iman edenler iman edin)
  ... protest sanayici
 7. 7.
  güzel bir tesadüftür.

  madenciler hem yıkıntı altında kalmış,hem de boğularak vefat etmişlerdir.

  ishal konusuna takılan,beyin ishalliler ise bilmeli ki ishal eski dönemlerde çok öldürücü bir hastalıktır ve salgınları yaşanmıştır.bugün dahi ishalden bir çok insan ve bebek ölmektedir.

  beyin ishalinden ölmek buna dahil değil yalnız.
  1 ... bugun variz yarin yokuz
 8. 8.
  Hadis dini yaşayanlarınca dikkatle takip edilen dini vecibe kaynağıdır o takvim yaprakları... ishal konusu sacma dediğim için abuk subuk yazan arkadaşlar sanırım şaşırmış. Buharide uyduruk hadiscidir... muhammed 571-632 buhari 810-869 hic duymadığı hadisleri ezberlemiştir buhari. sanırım anladınız demek istediğimi. Hadis din i diye sizin yaşadığınıza diyoruz işte!
  1 -1 ... dolpphin75