1. 1.
  ilgili haber:
  http://haber.sol.org.tr/t...ylar-artik-serbest-231383

  edit: yanlış copy paste
  not: ekşiden alınmıştır.

  t: ben bunca zaman hep doğru bildiğimi söyledim. insanlar düşünme zorluğu çektiği için belki biraz pratik yapar düşünür diye. buna hiç bir şey demeyeceğim. dilimde tüy bitti. yarın birgün bu namussuzluklara bu alçaklıklara ya işine geldiği için ya da umursamadığı için bir şekilde destek veren herkes pişman olacak. ancak 2. bir türkiye yok işe yaramayan kim varsa ortada kalacak. işte o zaman bu yaşadığınız boş beleş hayatı çok özleyeceksiniz. bu yapılanlar gözardı edile edile bir gün makine tıkanacak çarklar dönmeyecek işte o gün kimse pişman olmasın çünkü ben hakkımı helal etmeyeceğim.
  3 ... rip 1923 2017
 2. 2.
  Yerinde karardir.
  Artik chp vs vs ivir zivir partiler oylar muhursuz goygoy u yapamayacaklar.
  Helal olsun emegi gecenlere.
  1 -12 ... atechso
 3. 3.
  Seçim sonrası tırıvırı yapmayın, trafo mrafo açıklama yapmak zorunda kalmayalım diyorlar. Onlar da haklı. Skandal bir karar ama şaşırdık mı hayır.
  2 ... rockonbaby
 4. 4.
  meclis çoğunluğunu ele geçirip meydanı boş bulunca "durun bi şey deniycem" vakasını abartma hallerine bir örnek dahadır.
  2 ... usualsuspects
 5. 5.
  hali hazırda "milli irade"den sayılmayan biz muhaliflerin yanına kendi seçmenini de eklemiş olan iktidarın icraatidir. hani biz milli iradeden sayılmıyoruz tamam ama kendi seçmenlerine de "sizi sklemiyoruz oy verirseniz ekime kadar vermesseniz s.... kadar" demiş oluyorlar böylece.

  yetersizsiniz diyorlar lan kendi seçmenlerine. siz yetersizsiniz üstelik verdiğiniz oyların zerrece değeri de yok yıllardır milli irade derken sandık derken ayakta götürüyorduk sizi siz olsanız da olmasanız da biz mühürsüz mühürsüz götürürüz diyorlar resmen. seçmenlerine bakıyorsun hala mutlular. yarın birgün adamlar çıkıp "hepinizin orasına burasına koyacağız" deseler gene alkışlayacaklar. lan bir dakika bunu söylemişlerdi zaten..

  (bkz: bu milletin a koyacağız)
  (bkz: mehmet cengiz)
  11 -3 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Kendi çıkardıkları kanunu işlerine gelmeyince degistirenlerin en son icadıdır. Yasalara uymak yerine yasaları kendinize uydurmaya kalkarsanız bu gün işinize gelen bu uygulamalar yarın olası bir iktidar kaybında ayağınıza elinize dolanır ve siyasi tarih bu tur örneklerle doludur.
  3 ... abaninaltindakisopa
 7. 7.
  EVde pusula basıp oy vuranların seçim kazanmasına neden olacaktır.
  Hırsızlara gün doğdu yine. Gerçi yasalaşmadan da yapıyorlardı bu hırsızlıkları. Yatacak yerleri Yok.
  8 -1 ... alkolik oldum
 8. 8.
  bu millete müstahak olan durumlardan biri.

  siz melemeye ve ulumaya, ha çoğunlukla da uyumaya devam.
  3 ... erythroblastosis fetalis
 9. 9.
  Gereksiz bir hamle. Onun yerine seçimleri komple kaldırın, her şeyi Cumhurbaşkanı direkt seçsin. Böylece zaman kaybını da ortadan kaldırmış oluruz. Rektör atamalarında da yapmıştınız ya aynı şeyi, öyle olsun işte. Tertemiz iş.

  Beybi!
  2 ... fistingci sahap
 10. 10.
  Ağlamalar bir buçuk sene önceden başlamış. He he mühürsüz oy he.
  -3 ... frekans