bugün

birazdan daha net belli olur. twiiter da görüntüler var.
Canlı bomba diyenler var. Yıllar sonra yeniden böyle bir şey yaşanmamıştır umarım. Teyit edilecektir birazdan.
seçim yaklaşıyor galiba, o çocukları sahneye çıkmaya başladı...
şu an hemen herkesin aklından aynı şeyler geçiyor bence. inşallah o düşünülenler değildir.
DURUM CiDDi. TERÖR iŞi. CANLI BOMBA. ŞEREFSiZLER.

BAŞIMIZ SAĞOLSUN. GEÇMiŞ OLSUN.
Büyük geçmiş olsun. Şerefsiz IŞiD mi yaptı acaba. Orada olanlar varsa derhal mekanı terketmeliler. Çok tehlikeli şu anda.
inşallah ölü yoktur.
görsel

istanbul valisi.

Ölü ve yaralılar var.

Geçmiş olsun.
geçmiş olsun.
videolar silinmeye başladı bile, zeminde hasar yok, binalarda hasar yok. canlı bomba ve yakınındaki insanlar yaklaşık 10-15 kişi savrulmuş, ölü ve yaralılar var. insanlar bu sefer yardıma koşmadılar bunu çok mantıklı buldum. cadde boş, güvenlik ve sağlık ekipleri yola çıkmışlar. videolardan gördüğüm kadarıyla. ben burdan o canlı bombaya sesleneyim, sizin o it sürünüzün reisi kimse senin o leş parçalarını ona çiğ çiğ yedirmek beni haza boğardı. bil istedim.
Çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum.

Ya arkadaş ben kendi ülkemde rahat rahat dolaşamayacak mıyım? Bu millet daha ne kadar acı çekecek? Şans eseri yaşıyoruz.
Ulan çok klasık be.

Ben seni unutmak istemesem de, bana her şey seni hatırlatıyor.

Yeniler bilmez, açıklayalım; herhangi bi parti PKK'ya yakın olan bir parti veya cenahla muhattap olduğunda, dış güçler diye bildiğimiz gladyo devreye girerek bu türden patlamalar yapar. israil mi ABD mi biri hortladı dşyecekmoluyorum ancak o kadar klasık ki artık kader diyeceğim ag.
Sayın sözlük yetkilileri açıklama yapmak için acele etmeyin. Önce durun devlet yetkilileri konuyu bi netleyip açıklasınlar. Gazdır tüptür bişeydir belki de. Hemen terörize etmeyin olayı.
doğalgaz patlaması olmuş. canlı bomba falan değil.
inşallah canlı bomba değildir. Ne güzel unutmuştuk tekrar terör hortlamaz.
internet erişimi yavaşladı.

Instagram twitter çöktü.
5 cumhuriyet savcısı olaya ilişkin soruşturmada görevlendirildi.
inşallah can kaybı olmaz. Rabbim yaralıların yardımcısı olsun.
Görüntülerde çok sayıda ölen var gibi görünüyor. istanbul Valisi Ali Yerlikaya açıklama yapmış. Bakalım ne çıkacak.
https://l24.im/mMz
Berbat bir ekonomi, hayati tehlike, ozgurluk disi uygulamalar, basina sansur, adaletsiz yargi.
Ortadogu ulkesinde siradan bir gun.
görsel

Valilik duyurusudur.
internet erişimi yavaşladı. instagram, twitter vs. çöktü. neyseki internet sonradan geri geldi. seçim öncesi gene bir pislik yapacaklar illaki.
geçmiş olsun istanbul...
Yapan itler elbet çıkacak ortaya o zaman konuşmak gerek. Tekrar yaşanmaz inşallah, geçmiş olsun.
istanbul’da patlama olduğunu söylemek rtük tarafından yasaklandı.
ne kadar tesadüf seçime 8 aydan az kaldı ve istanbul’un en kalabalık yerinde patlama oluyor.tayyip kaç gün ortalıktan kaybolacak bakalım.

edit: genç ak laleler rahatsız.
Diyecek kelime bulamıyorum, geçmiş olsun gibi işe yaramayan bir laf söyleyebilirim sadece. istiklal caddesi aşırı kontrolsüz bi yer. ipini koparan orda. Nasıl olur bilmiyorum ama Daha fazla polis kontrolü olması gerekir.
ülkeye sokulmuş olan milyonlarca cihatçının ve uyuyan hücrelerin hafifçe kımıldanmasıdır...

ful ayağa kalkıp koştukları zamanlar da gelecek..
Lan durun bir olaylar araştırılsın.

Her kafadan bir ses. Her kafadan bir komplo teorisi. Ne olmuş bir haber göremedim. Sözlükteki iki entrynin gazına gelmeye de hiç niyetim yok.

Bombalı saldırı mı doğal gaz arızası mı bir açıklama bekleyelim.

Hazır bekliyordunuz galiba bir patlama olsa da kaos çıkartsak diye.
HAM GÖRÜNTÜLER KORKUNÇ. LANET OLSUN BE.
işyeri kamerası görüntüsünü izledim. insanlar caddede yürüyor ve bir anda patlama oluyor.
Ortalık savaş alanına dönüyor. Acı bir olay. Allah yapanların ve sebep olanların kökünü kurutsun inş.
Nasıl bir trajikomik manyaklığın içindeyiz. Parçalanmış bedenlerden, eski görüntülerden etkileşim kovalayanlar, türlü siyasi analizler, enteresan tanımlamalar, 5 dakika sonra normale dönmeler. Patolojik çağ. Sınanıyoruz.
Doğal gaz arızası olsa bile sırf insanları panik etmek adına birileri tarafından üstlenilecek bir patlama. Yapmadılarsa bile yaptık diyip insanları korkutacaklar. Daha haberin tamamını göremeden her yere erişim kapandı. Ne desek ne söylesek bilemiyorum. Bunu gerçekten kasti yapan biri varsa Allah onların belasını versin. Mezarda bile rahat yüzü göremesinler.
üstüne söyleyecek tek bir kelimemin daha kalmadığı trajedilerden biri. ülke tarihine bir kara leke daha eklendi. orta doğu'da yaşadığımız gerçeğini yüzümüze tokat gibi çarptılar bugün de. bu ülkenin vatandaşına sokakta yürümek bile haram. anaların evlatlarını tek başına okula göndermeye korkacağı kadar leş bir bok çukurunun orta yerinde vade dolduruyoruz. doğu sınırını tahliye edip komple ateşe veresim geliyor, bir kere savaşırız, tam savaşırız ama en azından bu orospu çocuklarının ağzından giren götünden çıkar da biraz olsun rahatlarız. ülkemin çoluğunu çocuğunu, insanını bu oynak orospu çocuklarının pususuna kurban etmek artık kanıma dokunuyor.
Yaralı ve ölüm olduğu söyleniyor Çok geçmiş olsun.
Vatanımız bu denli kötü şeyleri hak etmiyor. Üzgünüm, herkes gibi.
günümü mahveden haberdir.
şuan için polis arkadaşlardan edindiğim bilgilere gore türk bir kadın bombayı bırakıp gitmiş. 5 kişinin hayatını kaybettiği söyleniyor. Allah rahmet eylesin.
Ölü sayısı 6.

Yaralı sayısı 53 oldu.

Geçmiş olsun.

Allah bir daha yaşatmasın.

Amin...
Geçmiş olsun. öLenlere allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar.

Bunu yapan vicdan yoksunu aşağılık yaratıkları yağlı kazığa oturtsunlar.
Allah rahmet eylesin ölenlere. iyi ki de bugün Taksim'de değildim. iyi ki Taksim'e gitmedim. Ben de polislerin çok olmasını yadırgıyordum ancak ne kötüler var ya, polisler daha çok olmalı. insanları serbet bırakınca olmuyor.
bu ülkede her şeye alıştırıldık. ne yazık ki can kayıpları oldu allahtan rahmet kalanlarına başsağlığı diliyorum. umarım son olur devamı gelmez.
Halka dönük yapılan her saldırı terör saldırısıdır. Ve alçaklıktır.
Yoğun ambulans polis sirenleri duyarken annemin büyük bir korkuyla araması sonucunda öğrendim. Kadın korkudan nefes almayı unutmuş "nerdesin, Abin nerde?" Diye sordu. Sadece bu korkuyu yaşatmak hala 2022 Türkiye'sinde, akıl almaz bir şey. insan canı itten köpekten ucuz hale geldi. Tüm hafta çalışıp sadece bir gün, belki de mağazalarından alışveriş bile yapamayacağın caddede yürümek bir lüks haline gelmiş, onu yaparken bile itin teki geliyor patlatıyor seni. Koskoca, devasa bir hiç uğruna kolunu bacağını kaybediyorsun hatta ölüyorsun feci şekilde.
Bu vatanın evlatlarını Allah her türlü beladan korusun diye dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden.
Kalabalıktan uzak durun arkadaşlar...
Umarım hainler en kısa sürede yakalanır ve gereken ceza verilir.
terör saldırısı olduğu kesinleşti ve ölü sayısı maalesef 6'ya yükseldi. çeşitli hastanelerde 2'si ağır toplam 81 yaralı varmış.

terör terördür. tanımı gereği kahpeliktir. bunu bir yöntem olarak kullanan tüm terör örgütlerine lanet olsun. bir gün evden çıkıyorsunuz ve bir daha dönemiyorsunuz. ya da gündüz evden uğurladığınız yakınınız böylesi bir kahpeliğe kurban gidiyor. çok üzücü
Biz bu filmi izlemiştik 2015te diye hatırlıyorum.
seçim yakın.
Öyle bir patlama ki; herhangi bir zamanda herhangi bir yerde herhangi birimizin başına gelebilir.

Bu yüzden failler; bu olayda sadece zarar verdikleri kişilerden değil tüm bireylerden sorumludur.
Twitter ve instagrama kullanırken sıkıntı yaşıyorum. TRT haberi açtım, 6’lı masa hakkında konuşuyorlar.
Bu yuzyilda interneti yavaslatip teror onlemi aldiginizi dusunuyorsunuz..