bugün

Hicbir sekilde topluma ve ailesine faydasi olmayan, beyinleri bile henuz gelismemis, tez zamanda katledilesi ergenleri oldurmektir. Kendileri icin bir toplama kampi dusunuyorum.
onların içinden ileride siyasetçi çıkacak, bilim adamı çıkacak diye cevaplanacak canice istektir.
(bkz: teenage dream) *
Bu başlığı açanların o yaşlarda bir leylek tarafından karşı taraf geçirilmişcesine 12sinden alıp 19una bırakıldı mı lan acaba diye düşündüren tipik bir konu aynı zamanda.
biraz daha büyük bir ergenin haykırışı. sanki onlar hep 13 17 kalacak sanıyor. kardeşim de bu kuşakta. 15 yaşında okulda yapmadığı aptallıklar kalmıyor ergen grubuyla ama gel gör ki ciddileştiğinde sözlükteki yazarların yarısından daha olgun, mantıklı, zeki ve cinfikir.

yani sonuç: ergenlerin bir kısmı salak ergenlerle takılıp eğlenerek vakit geçiriyor ve çoğu gerçeğin farkında. ileride de senden çok daha başarılı ve dünyaya yararlı bir birey olacak.
yetişkinlik yaşlarına yeni girmiş bireylerde oluşan normal bir psikolojik bozuklukdur aslında, kişinin çokta üstüne gitmeye gerek yok. olur öyle şeyler, bu dönemlerde iyi psikologun çok faydasını görebilirsiniz. kişi kendini yalnız, depresyonda gibi hissedebilir, odasının kapısnı sürekli kitleyip ergenlik yasındaki kişilere çatabilir. tavsiye olarak her dediğine yav he he denilebilir.
en güzel yaşlarını yaşayan insanlardır. sadece şeylerinin doğrultusunda gitmeleri bile beni eskiye döndürmektedir.
saat 18 sıralarında izmir ahalisinin izban' da gerçekleştirmek istediği olay. bu birbirinden kıdemli hayvanlarımız 2 kız 2 erkek olmak üzere rasgele bir telefon numarası çevirmekte, açan zavallılara;
-merhaba, biz popstar yarışmasından arıyoruz. sesiniz çok güzelmiş.
+....
-ay valla, oradan arıyoruz ahu ahu
-ay yüzüme kapattı.
*ben olsam kapatmam hocu

-aluuo, seni gördüm çok beğendim, tanışalım mıaa?.
*ahu ahu uhoaa

diyor. bu zavallıları doğuruyorsunuz bari takip edin. bu insan müsvetteleriyle aynı bayrak altında yaşamaktan utanıyorum.
ergen var ergen var*
isteyen kimselerin, o yaşlarını ufak bir çabayla hatırlamasıyla vazgeçeceği istek.
zaman gelecek ve öldürmediğim her 13-17 yaş arası ergen için bana küfredeceksiniz. net.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117007/justin-bieber-goren-turk-kizlari
--spoiler--
castınnn castınnnn..!
--spoiler--
haklı bir düşüncedir. telefon elinde yürüyor müzik açık şarkı ise arsız bela denilen sikkodan bir adamın şarkısı öldürmeyipte ne yapacan mk.
18 yaşına girdiğim gün benim de içine katıldığım topluluk.
güncel Önemli Başlıklar