1. 1.
    fenerbahce tv de canlı yayınlanan toplantıdır.
    2 ... wake up neo
  2. 2.
    aziz yıldırımı görmeye tahammülüm yokken, oturdum canlı basın toplantısını seyrediyorum.
    3 ... mukukulu
  3. 3.
    ali koc :

-yanlis insanlarla yanlis islere girerseniz kulubun kaynaklarini carcur edersiniz, bunu aci bir sekilde ogrenmis olduk.

kulubun mali yapisi tahmin edilenden cok daha kotu.
    3 ... wake up neo
  4. 4.
    ali koc un tercumani duzelttigi basin toplantisi..

aglamiyorum lan gozume egitim ve genel kultur kacti.
    8 -1 ... wake up neo
  5. 5.
    çok güzel anların cereyan ettiği bir basın toplantısı. izlemeyen kaçırıyor denebilir.
    2 ... the outsider
  6. 6.
    damien comolli:

-fenerbahce deki en buyuk sorun mental duvarlar...bu duvarlari yikmamiz getrekiyor ama bunu tek basimiza degil kulubun oyunculari , calisanlari ve tum taraftari ile birlikte tek vucut olarak bu duvarlari yikacagiz.
    2 -1 ... wake up neo
  7. 7.
    damien comolli:

-aykut was a brother we loved. He was a polite man. He knew very well how to dress. for example‚ I do not know, he smiled a lot, for example i dont.
    4 ... wake up neo
  8. 8.
    ne oluyor lan? yeni adam fenerbahçe'yi gömüyor başından beri galiba. scout yokmuş şok oldum falan diyor ( hakkı var tabi ).

ali koç'da üzgün, yüzünden belli.

http://www.fenerbahce.org/fbmobile/fbtv.asp

altyapımımızdaki tüm bebeleri gözden geçirdik, fotoğraf gayet net diyor, burada da adam negatif.

yerli olacaksa aykut'tan başkası olmayacak, ersun'dan da bahsetti, kesinlikle olmayacak diye.

aykut'tan olumlu bahsediyor, kibar,sevilen vs diye. teknik anlamda bir şey demedi yalnız.

haha ali koç çeviri olmayan araya girmeleri için özür diledi, canını yediğim.

kim gidiyor kim kalıyor biliyoruz piyasadaki hocalardan, araştırmamızı yaptık diyor. ( lan adamın yorumları hakkaten güven veriyor, işini yapan adam yani) - aha bu da aynı şeyi dedi, yerli olacaksa aykut olacak dedi.

fernandao'yu satmamız mantıklıydı, sattık diyor. net

+offff soruya bak basından, fb yaş ortalaması 30, tr ortalaması 28, katar'dan önceki son durağız diyor, canını yerim lan senin dürüst basın. sorusu da, genç bebeleri nasıl ikna edeceksiniz diyor?
    - bizim adam, gelecek için bunu değiştirmemiz gerek diyor, finans durumumuzu biliyoruz, durum görünenden kötü olabilir demiş ali, bu da demişki bahaneleri geçelim, olm adama bak lan, başkanın yanında oturuyor konuşuyor ama zerre sikinde değil, güm güm konuşuyor. böyle adamlardan zarar gelmez. asla ama asla bahanelerin arkasına saklanmayacağım diyor. çok oyuncumuzun kontratı bitecek sene ortasında diyor, onlarla ne yapacağımıza bakacağız diyor, öyle 5-6 oyuncu alıp onları şampiyonlar ligine atmayacağız diyor..

ulan bu adama bana efsane güven verdi. tamam daha da editlemeyeceğim yeter,haber sitesi sayfası gibi oldu entryim.

ağlamak istiyorum lan, fernandao'yu kaça sattınız dediler, dediki bunu daha önce söylemedim çünkü sormadılar, şimdi sen sordun söyleyeyim, adamı 3milyon dolara satmışlar.

dünya kupasına giidyor musunuz dediler, dedi ki akşam bizim şampiyonluk maçımız var.

hassiktir klopp'un yardımcısını sordular, no comment'e bağladı yeni adam. ulan hayır demiyorlarsa iyidir. ben o adam gelsin isterim
    2 ... kurt baltasi
  9. 9.
    comolli:

-kulupte dikkatimi ceken ilk sey kimse kimseyle iletisime gecmiyordu. altyapi a takimla konusmuyor, a takim altyapiyi sallamiyor...kimse kimseye derdini anlatmiyor ya da soru sormuyor.... buna cok sasirdim.
    ... wake up neo
  10. 10.
    Yalnız geçmişi baya gömdü. Inşallah fenerbahçemize hayırlı olur yeni başkan.
    ... plane of wings