bugün

eve geldiğimden beri aldığım kokudur. dip köşe her yeri aradım ama ne çorap ne bir şey bulabildim. camı falan da açtım kar etmedi. tam dedim kafayı yedim ben herhalde meğer tüm istanbul aynıymış

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=28976945

ahan da kaynak.

deprem mi olacak amk tüm şehir çorap kokar mı lan.
erzurum'da, ığdır'da, antakya'da, rusya'da, gürcistan'da, iran'da ve azerbaycan'da da duyulan çorap kokusudur. geçen hafta da gökyüzünde bir cisim görülmüştü. (bkz: azerbaycan ermenistan savaşı)
bursadan hissedilmemiş kokudur.
kusura bakmasın kimse ama zonguldak ilinin çaycuma ilçesinin tamamına yakını bir güne mahsus da değil sürekli bok kokmaktadır. sebep: kağıt fabrikası ama koku var mı var.
ümraniye'de efil efil hissedilen kokudur.

pardon, kardesim eve gelmis meger.
kayseri dede hissedilmiştir o koku. sanırım kokunun merkezi 170 cm aşağım.
istanbula geçmiş olsun. O kokulu yerde durulmaz.
sonunda çorabı yedik..
bıçak çoraba dayandı..
papua yeni gineden duyulan koku.
istanbul'un maslak ve fulya civarlarında da alınmış olan kokudur. "ayakkabıyı uzun zamandır giymediğimden mi lan?" şüphesini kafanızdan atabilirsiniz.
eve geldiğimde validenin oğlum allah aşkına çıkar şu çorapları bak ta istanbuldaki yengenler aradı bak allahın adını verdiler demesiyle çıkartmak zorunda kaldığım çoraplardan olsa gerektir.
yanık hamurumsu kilotlu çorap kokusudur.
mahalledeki at kokusunu bastırmış pis, mayhoş bir kokudur.
izmir Karşıyaka'da da önceki gece, 13 haziran'ın ilk saatlerinde, saat gece 3 gibi falan bir anda bastırmış kokudur. Yanık balata kokusu gibi veya mantarlı vajinanın regl dönemlerindeki kokusu gibi bişey kokuyor. Şimdi azaldı ama hala var sanki.
hakkatten ciddi bir açıklama beklediğimiz kokudur.

koca istanbul a yayılmış bu hadisenin kaynağını kadir topbaş başkanımız açıklamalı.
domestosla yıkandığında geçecek olan kokudur.
o kadar cami, o kadar caminin önünde çıkarılan ayakkabılar...bütün bunların sebep olduğu kokudur. tabi çorap kokusu saracak ya ne saracağdı.