bugün

Porto nun vasat, beşiktaşı ın iyi oynadığı maç. Ama gtünüz kalkmasın kargalar, hatırlatırım geçen sene napoli de de böyle olmuştu sonrası malum.
lan ne komik adamlar var. sen vardar ı östersund u yeneme gel burda tinercilere laf et. adamlar bildiğin koydu amk. hemde porto ya hemde deplasmanda.

not : fb
görsel
görsel

Beklenen oyun beklenen skor. Abartılacak bir şey yok.

Herkese günaydın.
Tosicin kendi kalesine golü Şenol Güneş tarafından "Dusko Tosic gol atmayı seviyor ama bazen kaleyi çok karıştırıyor." Olarak değerlendirilen güzel bir maçtır.
güzel bir skor ile bitmiş maçtır. tüm beşiktaşlıların gözü aydın beşiktaş takımına da helal olsun. sanırım ilk defa bunları kendi evlerinde yenebildik. porto takımı tüm yıldızlarını satmışken ve çok iyi durumda değilken bile evinde yenilmesi en zor takımlardan bir tanesi oldu şampiyonlar liginde her daim. sen oraya gidip yenmeyi geçtim "handikap" yapıyorsan üstüne ayaklarına sağlık demekten başka bir şey düşmüyor bize.

neyse çayımı içerken golleri izleyeyim bari malum siteden. dün şifreliydi sanırım göremedim hiçbir yerde *
Tebrikler beşiktaş. Doğru yolda ilerliyorlar. Çünkü başkanları ve teknik direktörleri çok iyi. ilk 11in geçen yıldan tek farkı var: o da pepe. Bir dünya yıldızı. Sonradan oyuna giren adamlar: medel ve negredo. Yani adamlar tüm kadroyu korudu ve üstüne birkaç dünya yıldızı koydu.

Biz ne yaptık? Gönül ve canev istediği yeve gidebiliv! Kimse fenevbahçeden büyük değildiv! Emre belözoğluna kıl oldum, gitsin! Lensin kaşının üstünde gözü vav, göndevin!

Bu kafayla hiç bir bok olmaz. Bu başkandan kurtulmamız gerekiyor. Bilmiyorum fenerbahçeli kardeşlerim bunun farkında mı?

Tekrar tebrikler beşiktaş. Umarım bir çeyrek final, yarı final yaparsınız...
ülkeyi yermek istemem ama gerçekten avrupa klasmanında oynaması gereken tek takım Beşiktaş. şampiyonlar ligi mücadelesinde başarılar.

ps: belhandaspor.
takım tutmam futbolu zerre sevmem ama beşiktaş güzel oynamış be.

beşiktaş'ın yendiği maç.
beşiktaşımı canı yürekten kutlarım. dragao stadında harika bir maç çıkardılar. özellikle 1. sınıf oyuncuları bu tip organizasyonlarda kendi takımında görmek gurur verici. dragao stadyumunun geçmişini bilmeyenler için son 10 senenin özetini google hz. den bulabilirler. porto ev sahibi olmanın avantajıyla atak organizasyonlarını ilk 15 dakika uygulamaya çalıştı. ancak kurguyu çözen beşiktaş, oyunu dengeleyerek 1-0 öne geçmeyi başardı.
bundan sonra ilk yarı ipler beşiktaş ın elindeydi. 2. yarının 55. dakikasına kadar olgun atakları olmasa da rakip kaleye gelmeye çalışan porto, 2. yarının başında 2 oyuncu değişikliğiyle zaten hedefini ortaya koymuştu. medel, babel, caner, pepe, adriano ve cenk in harika oyunuyla skoru korurken fabri de çok kritik 2 kurtarışıyla 3. gole zemin hazırladı.
açıkcası deplasmanda ülke olarak özlediğimiz maçlardı bunlar. başakşehir in sevilla mücadelesinden sonra beşiktaşın porto galibiyeti bir nebze de olsa ülke futboluna biraz nefes aldırttı.
maçın genelinde değinmek istediğim bir oyuncu var. o da pepe. yani biz senelerce defans oyuncusu diye ne izlemişiz ki? tamam marcelo da bu işin hakkını veriyordu ama defans organizasyonları ve 1. bölgeden topu doğru noktaya ulaştırıp hucümü besleyen bu derece aklı başında bir oyuncu izlememiştim. şampiyonlar ligi müzüğünü duydukları vakit demek ki bu üst düzey oyuncular da ayrı motivasyon oluyor.
bırakın hep birlikte sevinelim, tadını çıkartalım. umarım ülke futbolu adına konya, başakşehir ve beşiktaş ın bu seneki performansları tatmin edici olur.
tebrikler kartalım.
maçtan önce entry okumaya girdiğimde bir tane aklı selim yorum göremedim. yok 4 yer yok şöyle sikecekler böyle basacaklar'dan başka bi yorum yoktu. midem bulanıp tek bi yazı yazmadan çıktım. şimdi o yazıları yazanlar kuduruyordur umarım.
beşiktaş dün sadece bu maçı değil, ilerleyen haftalarda çıkacak olduğu zorlu karşılaşmaları da kazandı.

tebrikler kartalım
Renkli orospu çocuklarını sinirlendiren maçtır, fark yiyecek diyen orospu çocukları nereye kayboldu analarına fark atacam.
Beşiktaşımın ikinci yarı ilk 25 dakıka zorlansada 3 golle aldığı maçtır. eminim ki herkes vidanın tosiçin yerine oynamasının ne kadar gerekli olduğunu gördüğü maçtır. tosiç pimi çekilmiş el bombası nerde ne zaman patlayacağı belli değil.
hayatımın boktan bir hal alıyor oluşuna rağmen,yüzümü güldüren, bir süreliğine bütün dertlerimi unutup şuursuzca eğlenmeme vesile olan büyük Beşiktaşımın ucl de galibiyet aldığı maç.
belkide Beşiktaş'ın bu sezon oynadığı ve oynayacağı en iyi oyun portoyu sahadan sildiler.
kabul etmezler yenilseler de kabul etmezler. kol bozuk derler x tuşu çalışmıyor derler.

bize kolay grup diyenlere 100 yılın en kolay grubu çıktı göreceğiz bakalım. birinci olacaklar mı?
barcelona, psg, chelsea, m.united, tottenham, Liverpool, napoli maçları gibi beşiktaşın Avrupa’da galip geldiği sıradan bir maçtır.

Beşiktaş, Deplasmanda porto’yu 1-3 gibi bir skorla eze eze yenmiştir ki anlaşılan sadece porto’yu Değil bazı kedicikleri de üzmüştür.
porto’nun türk takımlarına yenilmeme serisinin bozulduğu maç.