bugün

hırsız uğursuz akabenin

15 senelik taktiği

ölümü gösterip sıtmaya razı etmek.

devletin bilmem kaç yüz milyarını kaybetmiş

bulamıyor, ağalar.
ülke batmış abi, yapcak bişey yok. herifler bir yıl boyunca da avrupa´da pasaport uzatma ücretlerini öyle bi artırmışlardı ki, düşünsene 300 euro istiyolardı 10 yıl pasaport uzatmaya

sonradan onu da 60 euro´ya indirdiler.

o arada kimbilir kaç milyon kişiden kaç milyar euro indirdiler- ve türkiye de kimsenin bundan haberi yok.

ülkede resmen para yok, battı türkiye ama bunu açık açık dile getiremiyolar. hayatları boyunca algı operasyonu yaptıkları için ondan geri adım atamıyolar.
buna sevinen ve bununla iftihar eden bir halk için ne söylense eksik kalacağı şeydir. dün buralarda "hani yüzde 40 olacaktı bir yalanınız daha ortaya çıktı" şeklinde laf sokmaya çabalayan ucubeler vardı. ucube en hafif tabir kalıyor başka sıfatlar var ama yazması bana yakışmaz.

bu duruma göre yüzde 25 de sıkıntı yok yani. 1000 lira öderken 1250 lira ödemeye başlayacaksın misal bu kutlanılacak bir şeymiş. sorsan hayatı boyunca yüzde 25 zam alabilmiş mi maaşına "nerdeeee" der. bazen ciddi ciddi düşünüyorum rabbimin iyi ki sabrının bir sınırı yok. bir sınırı olsa bizim ülke helak edilir magma tabakasına kadar indirilirdi bu tipler yüzünden..
en başta uygulanması gereken uygulama. artık geçti neyse, seneye.
Güya iyilik yapılmış olunuyor .
enflasyonun tek haneli rakamlarda olduğu iddia edilen ülkede gerçekleşmiş durumdur.
(bkz: taktik maktik yok bam bam bam)
herhangi bir taktik içermemektedir.

görsel
(bkz: Taktik maktik yok bam bam bam)
(bkz: ölümü gösterip sıtmaya razı etmek)
1000 lira olan mtv ücretinin 1400 değil de 1250'ye çıkarılmasını açıklar.
Bu dahi çok yüksek bir artıştır, kabul edilemez olarak görüyorum.
En fazla %10 yapsalardı mantıklı olabilirdi.
(bkz: hadi iyisiniz)

(bkz: kıymetimi bilin bak)
her an atvde akp vergi indirimi yaptı olarak haberi yapılabilir.
(bkz: Çakal esnaf taktiği)
ölümü gösterip vebaya razı edilmektir.
Valla iyi taktik.
Ulan hani taktik maktik yoktu. Adamlar taktiği yapıp koyuyor.