bugün

bir türkiye gerçeği olarak oradan seçilen 3-5 kişinin cezalandırılacağı ve yıllar önce söylenen o "asacaksın taksimde bir kaçını akıllanacaklar" lafının yad edilmesine sebep olacak ayaklanma.

yahu bu ülke ayaklanmayı bırak, hak aramaya tahammül edemiyor. adaletimiz o kadar gelişmiş ki sadece parası olan için çalışıyor. ne garip değil mi?

not: ilerde oğluma yat almayı planlıyorum bu arada. yardımcı olabilecek var mı? ya da sayın başbakanımızın telefon numarasını falan verin de bir arayayım.
pkk yı direnişçi ilan eden chp nin katılıp terörü "sözde" lanetleyeceği şey.
hüseyin aygünün " genç arkadaşları" savcı öldürsün.
kılıçdaroğlu desinki "pkk direnişçi örgüttür , israil filistini tanımadığı gibi türkiye de kürdistanı tanımıyor. pkk direnişinde haklıdır" sonrada gitsin terörle mücadele de kınama yapsın. yersen.

cehalet böyle bir şey işte. kendi yaptığına bakar dimi insan bir.
neden ekim ve neden 13 ekim tarihi seçildiği konusunda meraklandıran ayaklanma duyurusu, iddiası.

hayır ekim devrimi'ne özeniliyorsa sevineceğim.
Kim seçti iktidarı?

Evine makarna kömür alamayan dindarlar seçti. Ben seçmedim türkiye'nin yarısı seçmedi.

Savaşa girmek istemeyenler, günde 20 şehit gelmesinin bir sorumlusu olmalı diyenler gelsin katılsın.
Alevilik propagandası yapan bir facebook sayfası tarafından düzenlenmiş eylem.
bu geceden başlanması gereken ayaklanmadır. elin fransızının golüne sevinen renktaşlarımı da buna davet ederim. söz konusu birlik olduğunda herkes atıp tutuyor, sikindirik bir futbol muhabbetinde hemen fesatlık çıkarılıyor. yavşaklık lan bu.
naletleyenlerin değil, lanetleyenlerin katılacağı etkinliktir.
2 gün sonra facebook'un kapatılmasına sebebiyet verecek olan ayaklanmadır.
Sacma sebeplerle bok atilmaya calisilan eylem. Birazdan bordo klavye kelimelerini copy+paste'te tutan pitirciklar da gelir.
akp ve politikalarına bir başkaldırı çağrısı.
yalnız o değilde afişte "naletliyoruz" yazılmış.
bi oyun çıkmasın sonunda?
Türkçe bilmeyenlerin düzenlediği eylem. Naletliyoruz ne yahu.
akp ve pkk yı naletliyorlarmış. nasıl yapacaklarsa.
Akp'li satilmislara ihtiyac olmayan ayaklanma. Varim.
beklenen ayaklanma, beklenen kitle.