1. 1.
  başlığın çalınmamış hali, "cumhur ittifakının 13 bin 969 oyunu çalıp sultanahmette namaz kılmak" şeklindedir hırsız kardeşlerim.

  şaka maka ak parti seçmenine ve recep tayyip erdoğan'a olmadık hakaretlerde bulunan layiktrollerin umurunda bile değil. yapılan usulsüzlükler kanıtlı ve belgeli, bu sayede ak parti oy sayımının tekrar yapılmasını sağladı.

  ve sonuç olarak cumhur ittifakının 14 bine yakın oyunun çalınmış olduğu ispat edildi. bakın, kanıtlı ve belgeli. uydurma değil, sizin o hayal dünyanızda canlandırdığınız, en sonunda kendinizi bile inandığı yalanlar gibi değil.

  şimdi bu durum tam tersi olmuş olsa idi. oylar yeniden sayılıp millet ittifakının 14 bin oyunun çalındığı kanıtlansaydı ardından r.t.e sultanahmette cuma namazı kılsaydı yıkılırdı buralar.

  hakaretten, küfürden, asıp kesmekten geçilmezdi. lakin söz konusu millet ittfakı ve imamoğlu olunca başlarını kuma gömüyor layiktroller. hırsızlıkları gündem olmasın diye. iki yüzlü sefiller.

  kaç gündür de "oylar neden sayılıyor, verin mazbatamızı" diye kafa ütülüyorlar. işte bu yüzden, sevgili troller, sizin yüzünüzden, hırsız olduğunuz için!
  3 -7 ... iyesta
 2. 2.
  heee nerde peki kanıt ve belge?

  olm sen küçükken bi yerden fln mı düştün?

  neden böyle malsın acaba?:(
  3 ... artificialhuman
 3. 3.
  Korkmayın kardeşim. Anayasa madde 127 ile iç işleri bakanı belediye başkanlarını görevden alabiliyor. Şu anda iş oraya gelmedi.
  ... cikolatalidonut
 4. 4.
  az ağlamışsın sen. biraz daha ağla ;)
  ... mrjansen
 5. 5.
  Laiklerin göz ardı ederek hiç olmamış gibi yaparlar. iki bomonti bir 70 lik içer mazbatamızı verin diye nara atar. Çünkü laiklik şişenin dibinde.
  1 ... promer
 6. 6.
  AKP çamur atıp izi Nerede kalırsa kalsın mantığında, yargı, emniyet ve ordu gibi bütün güçler elindeyken mağdurum da dediler ya ölsemde gam yemem.
  1 ... benimhalaumudumvar