bugün

806415 fark var 700bin değil.
" nasıl yedin bir tencere sarmayı gelin " türküsünü hatırlatır.

türküde şöyle der ;
birer birer yedim tükenmez sandım,
anama babama duyulmaz sandım.

yani 700.000 i birer birer yemekle elde etmişler zaar.

https://www.youtube.com/watch?v=-LR_CBMp8ek
Her babayiğidin harcı değildir.
Yüzyılın komedisidir.
13 bin ne diyorsunuz. Sonra gerçek farkı 106 bin düşük göstermeye çalışıyorsunuz.
(bkz: kapak)
demokrasiye ve türk milletine ihanet edip, türk milleti tarafından cezalandırılmaktır.
80 alıp daha yüksek aldığını iddia edince notu 30'a düşen öğrenci gibi oldu.
Eee halkın gücü ne yaparsın.
kendileri kaşındı şımardı halktan dayaklarını yediler ne işin var ol emekli et kendini bak işine. hakı it kak çok iş yaptım san yap bi güzellik anarşistlik yapıyor devlet büyüğü gününü görüyor sonra neden böyle oldu diyor allah bile kurtaramaz. allahda bıktı artık hepinizin sonu yakın.
777 bin farki gören rte

görsel
görsel
yüce allah'in sopasi yok.
ramazanin ilk gunuydu degil mi mazbata geri alındığında? tamda iftar vaktine yakin işlenen bu hak yemenin bir karsiligi olacakti elbet. ilahi adalet diyoruz biz buna.
görsel
2.hardcore oldu.
dua etsinler de ilçe seçimlerini de iptal ettirmediler.
dersimizi aldık tekrar çalışacağız, daha hazırlıklı geleceğiz deyip gelememektir.
Güldüren olay.
Geçen akşam iyi partili bir milletvekili abimiz "ben bu milletin ferasetine çok güveniyorum. Ne derlerse desinler, hangi partili olursa olsun milletimiz yapılan haksızlığa asla rıza göstermez ve tepkisini sandıkta gösterir." dedi. Hakikatten de öyle oldu. Beka, illet, zillet demelerine rağmen bu millet korkmadı, inanmadı ve iradesiyle sert bir cevap verdi.
ne de olsa bir cacık olmaz, oy kullanmaya ne gerek var, her koşulda akp kazanacak diye düşünen seçmenin 31 mart'ta yüreğine yeşeren ümidin, milletin hakkını gasp edenlere attığı bir tokattır bu sekiz yüz bin fark.
Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz atasözü böylelikle yanlışlandı. Az farka kanaat getirmediler neticede çok farkı yediler.
Madem yenildim, hakkıyla yenileyim diye çabalamaktır.

Ama şaka bi yana beni şaşırtan bu milletin adaletsizliğe tepki gösterebilmesidir.
büyük seviyosa demek ki.
kemiksiz, kılçıksız.

(bkz: yiyip yiyip sıçamamak).
en azından 13 bin olsaydı fark da az zaten falan denirdi ya. çöp oldu bu bahane de.