1. 1.
  Kaos filan is not coming arkadaşım. Teşkilatın kuruluşu bile 1969'da olmuş bir mescid-i aksa kundaklanması olayına dayanıyor. Bi' boka yarasaydı zaten iş hiç bu noktaya gelmezdi.

  Aldıkları karar da ülkelerindeki çomarları coşturmaktan başka bir amaçlı değil. Hiçbiri israil ile bağını koparmayacak.
  4 -1 ... adim samuel 25 yasim
 2. 2.
  çok komik bir toplantıdır. yemen gibi bir süper güç bile katılmıştır, o kadar itibarlı ve vasıflı bir toplulukturdur ki bu iit, adeta buradan çıkan kararlar küresel arenada kanun hükmündedir.
  t: 2 - 3 devlet harici tam bir güruhlar toplantısı.
  6 ... kavunvebira
 3. 3.
  koskoca kudüs'e tüm dünya yeşil vadi muamelesi yapıyor ya, en çok ona yanıyorum. bu iş deklarasyonla falan olacak iş değil.
  4 ... the adamin biri
 4. 4.
  Trump’ın hamlesine hamle yapan teşkilatın toplantı. Otuzu aşkın ülke katılmış ortak karara varmışlar. E sonuç? Abd’nin umrunda değildir. Kudüs kaybedildi.
  1 ... antiansiklopedi
 5. 5.
  Trump’ın hamlesine hamle yapan teşkilatın toplantı. Otuzu aşkın ülke katılmış ortak karara varmışlar. E sonuç? Abd’nin umrunda değildir. Kudüs kaybedildi.
  2 ... antiansiklopedi
 6. 6.
  batı kudüs israile bırakılmıştır. zaaa.
  3 -1 ... tomris hatun
 7. 7.
  (bkz: usta bana yarım kudüs)
  (bkz: doğu olsun abi)
  5 ... ustumu ortsene anne
 8. 8.
  trafiğin anasını bellemekten başka bir işe yaramayacaktır.
  bolca gürültü, sıfır icraat.
  entri burada dursun, önümüzde ki günler kimin haklı olduğunu gösterir nasılsa.
  3 -1 ... mecburi istikamet
 9. 9.
  sayın rte'nin stadyumlardan arena isminin kaldırılması kararını açıklamasının üzerinden 201 gün geçmiş. uyan var mı? üstelik burası türkiye.

  yani bu da kararlarını, kararı alanların bile umursamadığı bir toplantıdır. muhtar toplantısı demeyelim de bir çeşit yalova kaymakamları toplantısı.
  6 -2 ... strawberry blonde
 10. 10.
  istanbulda yaşayan biri olarak böyle bir toplantının olduğunu şimdi sözlük üzerinden öğreniyorum.

  katılanlar;

  Afganistan, Azerbaycan, Brunei, Endonezya, Filistin, Gine, iran, Katar, Kuveyt, Komorlar, Lübnan, Sudan, Ürdün ve Yemen cumhurbaşkanı, devlet başkanı ya da kral, Libya Başkanlık Konseyi Başkanı, Cibuti, Kazakistan Meclis Başkanı, Pakistan ve Malezya başbakan, Özbekistan senato başkanı, Umman.

  hocam sen bunları al bunların topla toplamını 3 ile carpsan bir almanya etmez bunlar karar alsa ne olur almasa ne olur...

  selam ve rabiş ile...
  5 -3 ... excellent