1. 1.
  fenerbahçe'nin gruptaki en kolay rakibi olan eintracht frankfurt'u ağırlayacağı karşılaşmadır. bu maçın, fenerbahçe'nin en kolay maçı olarak görülmesi gerekir.
  2 -2 ... insomniac
 2. 2.
  hem fenerbahçe hem eintracht frankfurt için tamam ya da devam maçı. iki takımdan biri bu maç sonunda avrupa macerasına son noktayı koyacaktır. tek tek bakıldığı zaman fenerbahçe daha üstün görünsede, çok zor geçecek bir maçtır.
  1 ... fowler
 3. 3.
  fenerbahce'nin ezerek yenmesini beklediğimiz maç.
  2 -1 ... hendrix
 4. 4.
  ya tamam ya devam diyeceğimiz karşılaşmadır. kazanılması halinde çok şey kazanamayacağımız aşikar iken kaybedersek çok şeyin değişeceği müsabaka. newcastle united ve celta vigo maçlarındaki gibi oynarsak ve aynı hataları tekrarlamazsak rahat kazanacağımız bir maç olacaktır.
  1 -1 ... fewzi1907
 5. 5.
  alex in sözleşme yenilenmezse kesinlikle oynamaması gereken maçtır..
  1 ... eşşağan ala gazuğu
 6. 6.
  fenerbahçe' nin, amanatidis gibi önemli bir forvetini sakatlık dolayısıyla sezonun ilk yarısının sonuna kadar kullanamayacak eintrach frankfurt karşısında havada karada kazanacağı maçtır. fenerbahçe' nin zorlanmadan farkı bulacağı mücadeledir. mehmet yozgatlı ve tuncay' ın kanatlarda oynaması, alex' in önünde kezman' ın başlaması durumunda fenerbahçe rakibine büyük ihtimalle üstünlük kuracaktır.
  2 -1 ... legend of the stranger
 7. 7.
  fenerbahçe'nin en azından beraberlik alıp uefa kupasında bir üst tura çıkmak için kendi evinde vereceği uefa kupası mücadelesidir, lakin yenilirse tarihi tekerrür edecek ve bir fenerbahçe taraftarı olarak beni ve diğerlerini kahredecek ayrıca 100. yılının da içine etmiş olacaktır.
  3 ... heycjcalhadiparcami
 8. 8.
  gazetelerin "kadıköyde tur gecesi" şeklinde başlıklar atarak bizi yardığı maçtır. çünkü her türlü birisi tur atlayacaktır, tabi ki tur gecesi..
  -1 ... meureate
 9. 9.
  fb'yi bu sezon boyunca avrupa'daki deplasman masraflarından kurtaracak maçtır.
  2 -4 ... real betis
 10. 10.
  ikili averajlara bakılmadığı için diğer maçın skoru ne olursa olsun, fenerbahçe'ye tur için beraberliğin yeteceği maç. fenerbahçe'nin muhtemel onbiri şu şekildedir; volkan demirel, önder turacı, edu dracena, diego lugano, uğur boral, tuncay şanlı, deniz barış, marco aurelio, stephen appiah, alex de souza, mateja kezman. eintracht frankfurt'un ise; pröll, aleksandar vasoski, sotirios kyrgiakos, marko rehmer, preus, fink, markus weissenberger, spycher, albert streit, alexander meier, naohiro takahara şeklinde sahaya çıkması beklenmektedir.
  2 ... fowler