1. 1.
    Akşam işten dönerken yaşadığım komedidir evet. 3 nolu Belediye otobüsüne binip eve giderken önümüzdeki durakta halkın çıldırmış, öfkeli bir şekilde.’ 40 dakikadır otobüs bekliyoruz bu nasıl iştir’ diye şöförü taciz etmesiyle beni bir gülme alan komedidir evet. Şöförün suçu yok adam işini yapıyor. Bu hizmetten memnunsunuz demek ki yine CHP yi seçtiniz konuşmaya hakkınız yok. Siz bu hizmete layıksınız deyince tüm otobüs sustu evet. Bunları böyle görünce mutlu oluyorum evet daha çok güleceğiz.
    4 -23 ... trakyali pilot
  2. 2.
    (bkz: at sikeyim yalanını beya)
    6 -2 ... flat head
  3. 3.
    inanmayan heykel durağında gece saat tutabilir veya sabah 8 den 12 ye kadar tüm duraklarda saat tutabilir evet.
    1 -2 ... trakyali pilot
  4. 4.
    Serin hikaye.
    Sen borsa duragin da saat tut bakalim gece otobüs gelecek mi gelmeyecek mi.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    1983 yılından beri gülmeyen, boynuna astığı 33 cl'lik kutu kolalarla mahallede gezen, cüzdanında karınca taşıyan dayımı gülme krizine sokan bir anı. çıktı şu an. mantı açmaya başladı.
    4 -1 ... metro
  6. 6.
    evet dediniz ve kaybettiniz.
    (bkz: erkan yolaç)
    izmir marşıyla yerinize.
    1 ... mr why
  7. 7.
    Havuzlara kadar yürüseymiş onlarda spor olurdu chp mis gibi cumhuriyet parkı yaptı bak bak için açılsın amk attırma parkın fotolarını bana buraya akpli ağlatmak istemiyorum şimdi.
    4 -1 ... consigliere
  8. 8.
    tüm çorluları toplamış başlık. 20 senedir mavi minibüs zamanında bile havuzlar bölgesinde araba sıkıntısı var. heykelden havuzlara yürüme mesafesi 15 dakika bile değil.
    ... hasmet ibriktaroglu
  9. 9.
    Çorlunun bir başından öte başına gitmek zaten topladan 1 saat etmiyor neyim havası bu. Evet.
    3 ... oytunkaran
  10. 10.
    Ben bu olayı çorluda her sabah yaşıyorum. Liseye gittiğim için ev baya uzak onun için ben de her sabah 10 numaralı otobüs hattıyla gidiyorum okula. Sabahları daha fazla otobüs geleceğine daha az getiriyorlar 45 dakikada bir geliyo otobüs. geldiği zamanda hep eski otobüsler ve tıklım tıklım oluyor. Çorlunun yolları yokuşlu ve yol çalışması yapılmadığı için asfaltı delik delik olduğundan çoğu zaman o eski otobüsler yolda kalıyor. Bir adım kadar dahi ileri gidemiyor kalıyor olduğu yerde. Millet işe veya okula nasıl yetişicez derdiyle zavallı şoförü azarlıyor. Soförde başka otobüs istiyo. O otobüs de yarım saat sonra geldiği için okula çoğu zaman geç kalıyorum. Sadece otobüsler de değil yollar berbat sokaklar çöp kokuyo. Merkeze veya heykel meydanına bakıp da " yalan atma" diye çıkışmayın. Çorlu'nun gerçek halini görmek istiyorsanız nusratiye, önerler, muhittin mahalleleri ve türkgücü köyüne bakmanız yeterlidir. işte chp'nin muhteşem (!) belediyeciliği. Seçimde yine chp'yi seçtiler. Hem kendilerine hem de bize bu rezilliği 4,5 yıl daha yaşatacaklar. Yazıklar olsun! (bkz: chp belediyeciliği)
    1 -3 ... fenerliyazar