1. 1.
    dizinin başından beri kocasını boşamaya çalışıyo orospu.

haluk sende sike sürülecek akıl olsa geçen sezon tutku'yu kaçırmazdın. kart tavuk meltem.
    18 -9 ... prikonch
  2. 2.
    Eğitimde bunun adı büyüsel düşünmedir. Gerçek sanıyor evet.
    1 -1 ... kabuuss
  3. 3.
    Yetişkin bir meltem yılda 363673 kere Haluk’tan boşanmaya çalışır. Evet.
    13 -3 ... oytunkaran
  4. 4.
    Derdini sikeyim. Gökhan ortalığın anasını ağlattı, cabbar öldü, berto öldü. Ne çocukları ne duymasını.
    1 -3 ... ataturkcuu yazar
  5. 5.
    Allahım bize bu acıyı da mı gösterecektin? Neden böyle dayanılması zor dertlerle baş etmek zorundayız? Evet, imtihan dünyası ama bu kadarı fazla değil mi?

Ah meltem... Orada olsaydım da her şeyin geçeceğini söyleyip seni teskin edebilseydim... Haluk'un abv!
    9 -2 ... essy
  6. 6.
    O çocukların kulağını s*keyim kaç sene oldu hala sokarım çekeceğiniz diziye demediler.
    1 ... alfa laval
  7. 7.
    olacak iş değil diyeceğim ama bu meltem oldum olası böyle fevri ve şımarık bir tipti.

haluk'un gençliğini yedi bitirdi, yalansa yalan deyin arkadaşlar.

bence her ne kadar hepimizi derinden yaralıyor olsa da sakin kafayla oturup düşündüğümüzde haluk için hayırlı bir gelişme olduğunu idrak edecek ve onun adına hepimiz mutlu olacağız.

def ol meltem.
    6 -2 ... lucius vorenuss
  8. 8.
    ciddi misiniz lan gene mi? ben yıllardır televizyon izlemiyorum, neredeyse 11 yıl oldu... bunlar en son 2001'de filan tgrt'de boşanmaya çalışıyorlardı. aradan yıllar yıllar geçti gene mi aynı boku yemeye çalışıyorlar! gerçekten "büyük" dizi ya hofffff!
    2 ... sandro botticelli
  9. 9.
    haluk'un nihayet taş fırın erkeği olacağı ve özgürlüğünü ilan edeceği gelişmedir. yetmedi mi melteme yaptığın köpeklik haluk efendi. sen şu halinle taş fırın erkek değil soysuz bir köpeksin.
    3 -2 ... dakandaz
  10. 10.
    Bu bölümde dumura uğradım.. keza birkaç sahnelik dış çekim yapmışlar. Kapalı ortamdaki çekimlerden sonra bu diziye bişeyler olmuş dedim..
    1 ... a lone man