bugün

Telaş yapmayın, halk istemiyorsa zaten referandum da red eder. Fakat kesinlikle evet çıkacak. Ben kullanırsam hayır diyicem.
Vatana millete sakaryaya hayırlı olsun.
hic bi bok yapamayiz bu ackurtlara gore muhalif olmak demek vatan haini olmak demek, ankarada en ufak protesto da fetocu diye provakator diye goz altina alinip aylarca icerde kalabilirsiniz, dogru zamani beklemekten baska caremiz yok, zaman ve sartlar bize ne zaman ataga kalkacagimiz konusunda fikir verecektir, su an kralliga kafa tutani iceri atiyorlar ortaligin durulmasini bekleyin, baska caremiz yok cunku..
etikette müslüman kimliği taşıyan ancak islama tamamen aykırı ve kabul edilemez her haltı hiç çekinmeden yiyen insanların kalbi kırılmış. başta işid ardından siz insanların inancını kırıyosunuz münafık takımı.

son sözü kader söyler.
başkanlık sisteminde en büyük kazığı devlet bahçeli'nin yiyeceğini düşünüyorum. hele bu ak partili tayfa istediğini bir alsın başlar yine a haber, 24, beyaz tv gibi yandaş kanallar devlet bahçeli'ye yavru muhalefet demeye.
bahçeli" nin hiç de hoş hatırlanmasına izin vermeyecek olay.
Sabahın şerri gecenin hayrından iyidir diye bir söz var ve ben hâlâ neden meclisin gece toplandığına anlam veremiyorum.