bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    inatla güncelleştirme yapmak istemiyorum dememe rağmen en son kendi kendine güncelleştirmeye aldı bilgisayar kendini. anasını avradını diyeceğim şimdi bilgisayar tam 40 dakikadır güncelleme yapıyor üstelik projemi kayıt bile edemeden otomatik kapattı kendisini. 2 saat içinde bitirmem lazımdı yarısı gitti zamanın. bir de tam %100 oluyor yeniden başlatıyor tamam bitti diyorsun seviniyorsun başka bir bok başlıyor bu sefer. sanırsın insan bilincini sanal ortama aktarıp yapay bir dünya smüle ediyor pezevenk. bilgisayarı çarpmak üzereyim tüm windows çalışanlarından, pimapencilerden ve bill gates’den davacıyım. bu da böyle biline.
    2 -5 ... ankaradaki tanidik
  2. 2.
    ben de siber saldırı falan sanıp girdim aq.

bir rezalet.
    4 -1 ... gethere
  3. 3.
    Hayırlı forumlar hocam.

Yeni üye: beyinsiz mahlukat

Rep puani: 127.

işlemci:Intel i7 4790K @4.7 MHz | Anakart: MSI Z97 Mpower Max Ac | işlemci Soğutucu: Corsair Hydro H100i Liquid Cooling + Noctua NT-H1 | Ekran Kartı: HD 4600 | SSD: Kingston HyperX 3K 120GB | Ram: Gskill 8GB 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VG278HR 144HZ 3D 2MS | Kasa: Corsair 400R + Cx750W | Ses Sistemi: Logitech Z-5500 & Z-906 | Ses Kartı: Creative Sound Blaster Z | Klavye: Razer Blackwidow Ultimate 2013 | Mouse: Razer Deathadder 2013 | Mouse Pad: Razer Goliathus Speed Edition Large | Kamera: Logitech C310 720p 5MP
    1 ... beyinsiz mahlukat
  4. 4.
    windows 10 da güncelleştırmelerı tam anlamıyla kapatmak mumkun değil.
    ... excellent
  5. 5.
    Windows 10 guncellemeleri pcden pcye ucretsiz dagittigi icin kapatma secwnwgi ancak internet kapatirsaniz gerceklesiyor. Viva la 7.
    3 ... superalgeria
  6. 6.
    sik sik ertele ile kurtulabilirisniz sonra isiniz yokken acin guncelleme yapilsin, sonra virus girdi diye aglamayin.
    ... gamble
  7. 7.
    Bir takım bilgisayar kullanamayan gerizekalıların ortak rezaleti.

Hadi denetim masasını geçtik, orası karışık. Tertemiz ayarlar menüsü var orada. Oradan windows update’e Pc’yi kullandığın saatleri işaretleyemedin değil mi? Prıjı hızırlıyırdım bık bık bık, size müstahak. Kullanma klavuzu okumayı angarya gören sefil Türklerden yazılım sözleşmesini okuması beklenemez zaten.

Ama iyilik olsun diye açıklayayım. Windows artık eski windows değil. Bulut tabalı bir işletim sistemi.

Aha dayıya sor. https://docs.microsoft.co...ment/update/waas-overview

Yani bu da demek oluyor ki sürekli güncelleme alıp kendini yenileyen bir yapıya sahip.

Eğer çalışma şeklini beğenmiyorsan git mac al, ya da gnu/linux kullan
    1 ... indiee
kapat